TFF 2. Lig Klasman grubu fikstürleri

TFF 2. Lig Klasman grubu fikstürleri.11505
  • Giriş : 09.01.2009 / 15:26:00

TFF 2. Lig klasman gruplarında fikstür çekimi İstanbul'da yapıldı. İşte ikinci ligde 5 klasman grubunda yer alan takımların yapacağı tüm maçların listesi:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Ataköy Olimpiyat Evi'nde yapılan kura çekimi sonucunda klasman gruplarında ilk yarı fikstürü şöyle:


1. KLASMAN GRUBU

----------------

1. Hafta:

Beylerbeyi-Sarıyer

Dardanelspor-Darıca Gençlerbirliği

Gebzespor-BUGSAŞ Spor

Gaziosmanpaşa-Bozüyükspor


2. Hafta:

Bozüyükspor-Pendikspor

Darıca Gençlerbirliği-Gebzespor

BUGSAŞ Spor-Gaziosmanpaşaspor

Sarıyer-Dardanelspor

3. Hafta:

Gaziosmanpaşaspor-Darıca Gençlerbirliği

Gebzespor-Sarıyer

Dardanelspor-Beylerbeyi

Pendikspor-BUGSAŞ Spor

4. Hafta:

Beylerbeyi-Gebzespor

Darıca Gençlerbirliği-Pendikspor

BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor

Sarıyer-Gaziosmanpaşaspor

5. Hafta:

Gebzespor-Dardanelspor

Pendikspor-Sarıyer

Bozüyükspor-Darıca Gençlerbirliği

Gaziosmanpaşaspor-Beylerbeyi

6. Hafta:

Dardanelspor-Gaziosmanpaşaspor

Sarıyer-Bozüyükspor

Darıca Gençlerbirliği-BUGSAŞ Spor

Beylerbeyi-Pendikspor

7. Hafta:

Gaziosmanpaşaspor-Gebzespor

Pendikspor-Dardanelspor

BUGSAŞ Spor-Sarıyer

Bozüyükspor-Beylerbeyi

8. Hafta:

Gebzespor-Pendikspor

Sarıyer-Darıca Gençlerbirliği

Beylerbeyi- BUGSAŞ Spor

Dardanelspor-Bozüyükspor

9. Hafta:

Bozüyükspor-Gebzespor

Darıca Gençlerbirliği-Beylerbeyi

BUGSAŞ Spor-Dardanelspor

Pendikspor-Gaziosmanpaşaspor

2. KLASMAN GRUBU

----------------

1. Hafta:

Turgutluspor-Altınordu

Afyonkarahisarspor-Fethiyespor

Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Adana Demirspor

Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Denizli Belediyespor

2. Hafta:

Altınordu-Afyonkarahisarspor

Adana Demirspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor

Fethiyespor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

Denizli Belediyespor-Alanyaspor

3. Hafta:

Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Fethiyespor

Alanyaspor-Adana Demirspor

Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Altınordu

Afyonkarahisarspor-Turgutluspor

4. Hafta:

Adana Demirspor-Denizli Belediyespor

Turgutluspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

Fethiyespor-Alanyaspor

Altınordu-Akhisar Belediyesi Gençlikspor

5. Hafta:

Denizli Belediyespor-Fethiyespor

Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Afyonkarahisarspor

Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Turgutluspor

Alanyaspor-Altınordu

6. Hafta:

Fethiyespor-Adana Demirspor

Altınordu-Denizli Belediyespor

Turgutluspor-Alanyaspor

Afyonkarahisarspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor

7. Hafta:

Adana Demirspor-Altınordu

Akhisar Belediyesi Gençlikspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

Denizli Belediyespor-Turgutluspor

Alanyaspor-Afyonkarahisarspor

8. Hafta:

Afyonkarahisarspor-Denizli Belediyespor

Turgutluspor-Adana Demirspor

Marmaris Belediyesi Gençlikspor-Alanyaspor

Altınordu-Fethiyespor

9. Hafta:

Alanyaspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor

Denizli Belediyespor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor

Fethiyespor-Turgutluspor

Adana Demirspor-Afyonkarahisarspor

3. KLASMAN GRUBU

----------------

1. Hafta:

Maltepespor-Zeytinburnuspor

Türk Telekomspor-Alibeyköyspor

Etimesgut Şekerspor-Kırşehirspor

İstanbulspor-Kırıkkalespor

2. Hafta:

Kırıkkalespor-Konya Şekerspor

Kırşehirspor-İstanbulspor

Alibeyköyspor-Etimesgut Şekerspor

Zeytinburnuspor-Türk Telekomspor

3. Hafta:

Etimesgut Şekerspor-Zeytinburnuspor

Türk Telekomspor-Maltepespor

Konya Şekerspor-Kırşehirspor

İstanbulspor-Alibeyköyspor

4. Hafta:

Alibeyköyspor-Konya Şekerspor

Zeytinburnuspor-İstanbulspor

Kırşehirspor-Kırıkkalespor

Maltepespor-Etimesgut Şekerspor

5. Hafta:

Etimesgut Şekerspor-Türk Telekomspor

Konya Şekerspor-Zeytinburnuspor

İstanbulspor-Maltepespor

Kırıkkalespor-Alibeyköyspor

6. Hafta:

Maltepespor-Konya Şekerspor

Alibeyköyspor-Kırşehirspor

Türk Telekomspor-İstanbulspor

Zeytinburnuspor-Kırıkkalespor

7. Hafta:

Konya Şekerspor-Türk Telekomspor

İstanbulspor-Etimesgut Şekerspor

Kırşehirspor-Zeytinburnuspor

Kırıkkalespor-Maltepespor

8. Hafta:

Maltepespor-Kırşehirspor

Etimesgut Şekerspor-Konya Şekerspor

Zeytinburnuspor-Alibeyköyspor

Türk Telekomspor-Kırıkkalespor

9. Hafta:

Kırşehirspor-Türk Telekomspor

Kırıkkalespor-Etimesgut Şekerspor

Konya Şekerspor-İstanbulspor

Alibeyköyspor-Maltepespor

4. KLASMAN GRUBU

----------------

1. Hafta:

Ofspor-Akçaabat Sebatspor

YİMPAŞ Yozgatspor-Çankırı Belediyespor

Karsspor-Pazarspor

Trabzon Karadenizspor-Arsinspor

2. Hafta:

Çankırı Belediyespor-Karsspor

Pazarspor-Trabzon Karadenizspor

Akçaabat Sebatspor-YİMPAŞ Yozgatspor

Arsinspor-Erzurumspor

3. Hafta:

Karsspor-Akçaabat Sebatspor

Trabzon Karadenizspor-Çankırı Belediyespor

Erzurumspor-Pazarspor

YİMPAŞ Yozgatspor-Ofspor

4. Hafta:

Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor

Ofspor-Karsspor

Pazarspor-Arsinspor

Çankırı Belediyespor-Erzurumspor

5. Hafta:

Erzurumspor-Akçaabat Sebatspor

Karsspor-YİMPAŞ Yozgatspor

Arsinspor-Çankırı Belediyespor

Trabzon Karadenizspor-Ofspor

6. Hafta:

YİMPAŞ Yozgatspor-Trabzon Karadenizspor

Çankırı Belediyespor-Pazarspor

Akçaabat Sebatspor-Arsinspor

Ofspor-Erzurumspor

7. Hafta:

Pazarspor-Akçaabat Sebatspor

Erzurumspor-YİMPAŞ Yozgatspor

Trabzon Karadenizspor-Karsspor

Arsinspor-Ofspor

8. Hafta:

Ofspor-Pazarspor

YİMPAŞ Yozgatspor-Arsinspor

Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor

Karsspor-Eerzurumspor

9. Hafta:

Pazarspor-YİMPAŞ Yozgatspor

Arsinspor-Karsspor

Çankırı Belediyespor-Ofspor

Erzurumspor-Trabzon Karadenizspor

5. KLASMAN GRUBU
----------------

1. Hafta:

Malatya Belediyespor-Elazığspor

Adıyamanspor-Şanlıurfa Belediyespor

Şanlıurfaspor-İskenderun Demir Çelikspor

GASKİ Spor-Mardinspor

2. Hafta:

Mardinspor-Malatya Belediyespor

İskenderun Demir Çelikspor-GASKİ Spor

Şanlıurfa Belediyespor-Şanlıurfaspor

Elazığspor-Adıyamanspor

3. Hafta:

Şanlıurfaspor-Elazığspor

İskenderun Demir Çelikspor-Mardinspor

Adıyamanspor-Malatya Belediyespor

GASKİ Spor-Şanlıurfa Belediyespor

4. Hafta:

Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor

Elazığspor-GASKİ Spor

Mardinspor-Adıyamanspor

Malatya Belediyespor-Şanlıurfaspor

5. Hafta:

Şanlıurfaspor-Adıyamanspor

İskenderun Demir Çelikspor-Elazığspor

Mardinspor-Şanlıurfa Belediyespor

GASKİ Spor-Malatya Belediyespor

6. Hafta:

Elazığspor-Şanlıurfa Belediyespor

Malatya Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor

Şanlıurfaspor-Mardinspor

Adıyamanspor-GASKİ Spor

7. Hafta:

İskenderun Demir Çelikspor-Adıyamanspor

Mardinspor-Elazığspor

GASKİ Spor-Şanlıurfaspor

Şanlıurfa Belediyespor-Malatya Belediyespor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*