TFF Başkanlığına sürpriz aday!

TFF Başkanlığına sürpriz aday!.11200
  • Giriş : 24.06.2007 / 18:22:00

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un muhalifleri henüz bir aday üzerinde anlaşamazken, sürpriz bir isim başkanlığa aday olduğnu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti ve Bağımsız Milletvekili adaylığından istifa eden Süleyman Bölünmez, tüm partilere eşit mesafede duracağını, hedefinin Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimi olduğunu söyledi.

Bir dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Mardin Bağımsız Milletvekili olan Süleyman Bölünmez, milletvekili genel seçimi öncesi geldiği memleketinde parti liderleri gibi karşılandı.

Yay Grand Oteli bahçesinde hazırlanan platforma çıkan Bağımsız Milletvekili ve Mardinspor Onursal Başkanı Süleyman Bölünmez, "23 Temmuz tarihine kadar hiç kimseyle görüşmeyeceğim. Seçimin ardından memleketim Mardin'e gelerek hizmetlerime devam edeceğim. Sizlerinde desteğiyle Mardinspor'a tekrar talip olup layık olduğu bir üst kategoriye çıkarmanın çabası içinde olacağım" dedi.

Seçimlerde tüm siyasi partilere eşit mesafede olacağını anlatan Bölünmez, şöyle konuştu: "Kişi veya herhangi bir partiyi desteklemem söz konusu değil. Yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı seçimlerinde bende yer alıp adaylık yönünde mücadele vereceğim. Bunun için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Ben daima memleketimin ve siz değerli hemşehrilerimin emrindeyim. Mardin'i ve sizleri çok ama çok sevdiğimi biliyorsunuz"

Geçen sezon Mardinspor'a 8 milyon YTL mali destek sağlayan Süleyman Bölünmez, yeni sezonda da parasal yönden desteğini sağlayıp Süper Lig'e taşınması için büyük gayret sarf edeceğini belirtti. Toplantıya, Belediye Başkanı Metin Pamukçu, Ömerli Belediye Başkanı Servet Cemiloğlu, Mardinspor idareci ve yöneticileri katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious