TFF'den Lucescu için açıklama geldi!

TFF'den Lucescu için açıklama geldi!.19251
  • Giriş : 15.11.2017 / 14:30:00

Türkiye Futbol Federasyonu, Mircea Lucescu ile ilgili açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türkiye Futbol Federasyonu, Arnavutluk maçı sonrası istifa etmesi beklenen Mircea Lucescu ile ilgili açıklama yaptı.

TBaşkanvekili Ali Dürüst, yola Rumen teknik adamla devam edeceklerini söyledi.

TFF Başkan Vekili ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu'yla yolları ayırmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.

Ali Dürüst, Rumen teknik adamla yola devam edeceklerini dile getirerek, "Lucescu'un gönderilmesi gündemimizde yok" dedi.
Alınan sonuçların kendilerini de üzdüğünü ancak hazırlık maçlarının genç oyuncuların durumunu görmek için fırsat olduğunu vurgulayan Dürüst, Lucescu'nun tazminatı konularının basına yansımasına değinerek, "Lucescu'nun sözleşmesinde tazminat maddesi bulunmuyor ama zaten yolları ayırmak gibi bir düşüncede de değiliz" diye konuştu.
TFF yetkilileri ile Lucescu'nun dün bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı iddialarını yalanlayan Dürüst, "Böyle bir görüşme olmadı. Lucescu'nun çalışma ofisi zaten Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde. Kendisi orada kalıyor. Sürekli orada" değerlendirmesinde bulundu.

Ali Dürüst, Lucescu'nun bazı teknik adamlarla toplantı yapacağını belirterek, "TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'deki gelecek vadeden oyuncularla ilgili çalışmalar yapılacak. Lucescu, teknik direktörlerle bir toplantı gerçekleştirip, önümüzdeki günlerde yapacağımız uygulamalarla ilgili bilgi verecek" dedi.

NTV

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*