The Incredible Hulk'un fragmanı yayınlandı

The Incredible Hulk'un fragmanı yayınlandı.11223
  • Giriş : 26.03.2008 / 22:04:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 16:10:34

Başrollerini Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth ve William Hurt'ün oynadığı ''The Incredible Hulk''un fragmanı yayınlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

13 Haziran'da tüm dünyada aynı anda vizyona girecek filmi Louis Leterrier yönetti. 2003 yılında Ang Lee'nin yönettiği ilk Hulk filmi gişede başarısız olarak hayal kırıklığı yaratmıştı. Lee'nin filminde başrolleri Eric Bana ve Jennifer Connelly paylaşmıştı.

Filmin konusu kısaca şöyle:

Bruce Banner (Edward Norton) gama ışınlarına maruz kalmış ve hücresel bir değişikliğe uğramıştır. Artık o sinirlendiği vakir yeşil bir devdir. Artık bu gerçekle yaşayan Banner, sevdiği kadından (Liv Tyler) ve eski yaşam alışkanlıklarından kopmuştur. Peşinde onu yakalamaya and içmiş General Thunderbolt Ross (William Hurt) vardır.

Günün birinde bir bilim adamı sorununa çare olabilecek bir seçim fırsatı sunar: Ya Hulk içinden temizlenerek Bruce olarak hayatına devam edecek ya da kendini tamamen bir süper kahraman olan Hulk'a teslim edecektir.

"The Incredible Hulk"un fragmanını http://incrediblehulk.marvel.com/ adresinden hem normal hem de HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious