THY'den eylül ayı kampanyası

THY'den eylül ayı kampanyası.8933
  • Giriş : 20.08.2008 / 12:27:00

THY kampanyalarının eylül ayı uçuş noktaları belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türk Hava Yollarının (THY) yıl boyunca devam eden "111 avroya Avrupa" ve geçen ay başlatılan "333 avroya dünyanın diğer ucuna" kampanyalarının eylül ayı uçuş noktaları belirlendi.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, yaz kış, düşük yoğun sezon ayrımı olmaksızın her hafta yenilenen kampanya kapsamında yolcuların dış hat uçuş noktalarına vergiler hariç ekonomi sınıfta Avrupa'ya 111 avroya, business sınıfta ise 333 avroya, Amerika, Çin, Bangkok ve Seul'e de ekonomi sınıfta 333 avroya gidiş dönüş bilet alabileceği bildirildi.

Açıklamada, kampanya kapsamında 1-7 Eylül tarihleri arasında Muscat, Kahire, Priştina ve Pekin/Şangay'a, 8-14 Eylül tarihleri arasında Abudabi, Rostov, Riyad ve Bangkok'a, 15-21 Eylül tarihleri arasında Dubai, Strazburg, Barselona ve Şikago'ya, 22-30 Eylül tarihleri arasında da Kuveyt, Atina, Simferopol ve Seul'e promosyonel fiyatlarla uçulabileceği belirtildi. Açıklamada, promosyonda, Ankara ve İzmir'den yapılacak seyahatlerde, belirlenen ücretlere 50, diğer Türkiye çıkış noktaları ve Ercan Havaalanı'ndan yapılacak seyahatlerde ise 80 avro ekleneceği kaydedildi.

Açıklamada, THY'nin yoğun talep gören hatlardaki sefer sayılarını artırdığı belirtilerek, bu çerçevede haftada 4 kez yapılan Tunus seferlerinin 6 Eylülden itibaren haftada 5 sefer olarak gerçekleştirileceği bildirildi. Buna göre, İstanbul'dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri saat 10.30'da kalkacak uçak, saat 12.20'de Tunus'a varacak. Tunus'tan aynı günler saat 13.20'de kalkacak uçak, saat 17.00'de İstanbul'da olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*