Ticari otolarda ÖTV farkı Ford'dan

Ticari otolarda ÖTV farkı Ford'dan.12756
  • Giriş : 19.06.2009 / 16:48:00

Ford Otosan'ın 15 Haziran sonrasında da ÖTV farkını karşılama ve ay başındaki fiyat listelerini koruma kararı aldığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ford Otosan'dan yapılan yazılı açıklamada, firmanın haziran ayında başlatığı tüm kampanyaların üzerine, Transit Kombi ve Kombivan hariç tüm modellerde ÖTV farkını karşılayacağı ve 1–15 Haziran tarihleri arasında geçerli olan fiyat listelerini, artan ÖTV oranlarına rağmen uygulamaya devam edeceği bildirildi.

Ford Otosan'ın, ay başında başlattığı Transit'te 4 büyük fırsat kampanyasına 5. fırsat olarak kombi ve kombivan hariç, tüm pikap, minibüs ve Van modellerinde ÖTV'den kaynaklı artışı firmanın karşılayacağı ifade edilen açıklamada, firmanın ayrıca, mayıs ayında pazara sunduğu Yeni Transit Connect'te ÖTV den kaynaklanan fiyat artışı yapmama kararı aldığı vurgulandı.

Ford Otosan Pazarlama Müdürü Serhan Turfan, tüketicilere ÖTV indiriminin ilk halindeki avantajı sunmaya devam ettiklerini, 15 Haziran sonrasında da ÖTV farkını karşılamaya ve ay başındaki fiyat listelerini koruyarak tüketiciyi ve pazarı desteklemeye devam etme kararı aldıklarını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*