Tigana: 'Becerikli olamadık'

Tigana: 'Becerikli olamadık'.5914
  • Giriş : 06.05.2007 / 00:00:00

Tigana, F.Bahçe karşısında tecrübe eksikliğinin sıkıntısını çektiklerini belirtirken, "Artık şampiyonluk bize bağlı değil" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sahasında ağırladığı Fenerbahçe'ye 1-0 yenilerek, bitime 3 hafta kala rakibinn 5 puan gerisinde kalan Beşiktaş'ın teknik direktörü Jean Tigana, yenilgiyi tecrübe eksikliğine ve gol pozisyonlarında becerikli olamamalarına bağladı. Karşılaşmanın ardından yaptığı değerlendirmede önümüzdeki sezon siyah beyazlı takımın başında kalıp kalmayacağını şimdiden konuşmanın yersiz olduğunu da belirten Fransız teknik adam şunları söyledi:

"Rakibimizi çok fazla gol pozisyonu verdik. Buna karşılık beraberlik şansı bulamadık. Artık bu maçı unutmak zorundayız. Şu anda Tigana'nın gidip, kalacağı değil Beşiktaş'ın geleceği önemli. Geleceğim ile ilgili başkanla konuşacağız. Şimdi benim geleceğimi konuşmak yersiz.

Bir şeyler almalıyız

Bu sene mutlaka bir şey almalıyız. Genç bir takımız ama ilerleme kaydettiğimizi düşünüyorum. Tecrübe kazanmamız lazım. Bu maçın ilk yarısında tecrübe eksikliği ortaya çıktı. Kale önünde becerikli olamadık. Delgado ilk yarı çok top kaybetti, onun için oyundan aldım. Bobo tam olarak hazır olmadığı için maça yedek başladı. Artık şampiyonluk bize bağlı değil. Toparlanmamız lazım. 4 gün sonra kupa finali oynayacağız."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious