Tigana resmen ayrılacağını açıkladı

Tigana resmen ayrılacağını açıkladı.5945
  • Giriş : 07.05.2007 / 00:00:00

Beşiktaş'ta teknik direktör Jean Tigana sezon sonu görevi bırakacağını başkan Yıldırım Demirören'e resmen bildirdi ve tazminat istemediğini de açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

LİG TV'nin haberine göre Başkan Demirören'le görüşen Tigana'nın "Bir yıllık daha sözleşmeme rağmen sezon sonunda kesin olarak ayrılacağım. Sizden de hiçbir tazminat bedeli istemiyorum. Sizin de böyle bir talepde bulunmayacağınıza inanıyorum. Burada çok yıprandım ve yıpratıldım" dediği öğrenildi.

Demirören'in de "Hizmetlerinize teşekkür ediyorum.Ancak bu kararınızı Fortis Türkiye kupası Finali'nde karşılaşacağımız Kayseri Erciyesspor maçı sonrası açıklayın. Eğer daha önce açıklarsanız tüm konsantremiz bozulur. Bu maç sonrası basın toplantısı düzenleyin ve kararınızı kamuoyuna bildirin" karşılığını verdiği belirtildi.

Bu arada Beşiktaş, çarşamba günü Kayseri Erciyesspor'la oynayacağı Fortis Türkiye Kupası finalinin de hazırlıklarını sürdürüyor. Sakatlığı nedeniyle uzun süredir oynayamayan Koray'ın bu kez takımdaki yerini alacağı öğrenildi. Bobo'nun da ilk onbirde görev yapacağı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious