''Tigana takımın başında''

''Tigana takımın başında''.7312
  • Giriş : 02.01.2007 / 00:00:00

Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, 10 günlük Antalya kampında iyi bir hazırlık süreci geçirip ikinci yarıya hazır bir şekilde girmeyi arzuladıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Öncelikle tüm ülkemizin bayramını kutluyor ve 2007'nin herkese huzur ve sağlık getirmesini diliyorum" diyerek söze başlayan Kenan Öner, hazırlıklar ve ikinci yarı ile ilgili şunları söyledi:

"Bugün itibariyle ikinci yarı hazırlıklarımıza başladık ve öğleden sonra da 10 günlük kamp için Antalya'ya gidiyoruz. Buradaki süreçte çok iyi çalışarak ikinci yarıya hazır bir şekilde girmek arzusundayız. İlk yarı itibariyle çok şanssız maçlar yaşadık ve bunların neticesinde puan kayıplarımız oldu.

UEFA Kupası'ndan elenmemizin ardından bütün enerjimizi ve konsantrasyonumuzu artık Turkcell Süper Ligi ve Fortis Türkiye Kupası'na vereceğiz. Alacağımız iyi sonuçlarla taraftarlarımızı, camiamızı sevindirerek onları mutlu etmek istiyoruz.

Transfer konusuna gelince, sadece transfer yapmış olmak için bir oyuncu almayacağız. Bu konuda çok dikkatli ve özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok gerekli olmadığı sürece herhangi bir takviye yapma düşüncesi şu an için görünmüyor. Teknik kadrodaki değişikliğe gelince, bu bir kan değişikliğidir. Kulüp içerisinde yapılan bir rotasyondur. Bazı arkadaşlarımızın görev değişiklikleri olmuştur. Kendi bünyemizde profesyonel yaşantılarını sürdürecek olan arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Bir basın mensubunun yönetim ve Teknik Direktör Tigana arasındaki yaşanan gerginlik üzerine Antalya'da bi toplantı yapılıp yapılmayacağını sorması üzerine Öner, "Toplantılar her zaman olur. Ama öyle bir konu yok. Zaten başkanımızda bu konuyla alakalı gereken açıklamayı yaptı. Hocamız şu an takımın başında ve ilk idmanını yaptı. Tatilde uygulayacağı programını hazırlayarak takımın başına geldi." şeklinde sözlerini noktaladı.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious