Tigana'nın Başkan'ı çıldırtan sözleri!

Tigana'nın Başkan'ı çıldırtan sözleri!.5540
  • Giriş : 16.05.2007 / 00:00:00

Tigana’nın Bursa’da ’Takımla ilgili herşeyi Başkanın babasına da söyledim’ açıklaması Demirören’in sabrını taşıran son damla oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bardağı taşıran sözler

Siyah-Beyazlı ekip ile teknik direktör Jean Tigana arasında zaten iyice incelmiş olan ipin kopmasına, Fransız’ın Bursaspor maçından sonra düzenlenen basın toplantısında söylediği bir cümlenin neden olduğu ortaya çıktı. Tigana’nın, 3-0 kaybedilen maçın ardından, “Ben herşeyi insanların yüzüne söylerim. Takımla ilgili herşeyi Başkan’a, hatta babasına da söyledim’’ ifadelerinde yer alan “hatta babasına da söyledim’’ bölümüne hayli sinirlenen Yıldırım Demirören’in, bu nedenle bitime 2 hafta kala sözleşmeyi feshettiği belirtildi.

‘Son iki maçı kazanın’

İş seyahatinden döndüğünde açıklamayı öğrenen Başkan Yıldırım Demirören’in, aile içinde olan görüşmelerin, hem de kaybedilen bir maçın arkasından basına açıklanıp yenilgiye böyle bir kılıf aranmasını kabul edemediği öğrenildi. Daha önce “Sezonun son sınavı olan Kayserispor karşılaşmasının ardından veda edeceğim’’ diye açıklamada bulunan Tigana’yı çağırıp görevini derhal bırakmasını isteyen Başkan, takımı Ali Gültiken ve Tayfur Havutçu’ya emanet etti ve ardından da kendilerine “Son iki maçı mutlaka kazanın’’ talimatı verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious