Tilbe'nin Tatlıses'le ilgili şok sözleri

Tilbe'nin Tatlıses'le ilgili şok sözleri.15082
  • Giriş : 24.02.2009 / 23:36:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 14:45:14

İbrahim Tatlıses'in canlı yayında kendisi ile tartışan Yıldız Tilbe'ye yönelik iddialarına cevap gecikmedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:Can Dündar'ın NTV'de sunduğu Canlıgaste programına telefonla bağlanan Yıldız Tilbe, İboşow'da yaşanan olayları anlattı. Tilbe program sonrasında tehdit telefonları almaya başladığını söyledi.

Pazar günü ATV'de İbrahim Tatlıses ile konuğu Yıldız Tilbe arasında yaşanan gerginlik devam ediyor. Canlı yayında tartışan ikiliden peş peşe açıklamalar geldi. İbrahim Tatlısses'in kendisine yönelik sözlerine tepki gösteren  Yıldız Tilbe programı terketmişti.

Bugün ise medyada İbrahim Tatlıses,  ile Yıldız Tilbe ile arasında geçen görüşmenin telefon kayıtları yayınlandı. İbrahim Tatlıses tarafından yayınlanan görüşme kayıtlarına Yıldız Tilbe ise Can Dündar'ın Canlı Gaste programında cevap verdi.

Programa telefonla bağlanan Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses tarafından yayınlanan kayıtların görüşmenin sadece bir kısmını oluşturduğunu, Tatlıses'in kendisine yönelik hakaretlerinin kayıtlarda yer almadığını savundu.

Tilbe ayrıca Tatlıses'in programda dile getirdiği seni p....lerden kurtardım dediği kişilerin isimlerini açıkladı. Prestij Müzik'ten  Hilmi Topaloğlu, Burhan Aydemir  ve Mahsun Kırmızıgül...   Yıldız Tilbe, kendisini kurtardığını söyleyen İbrahim Tatlıses'in şirketinde iken çıkardığı kasetten hiçbir kazanç elde edemeğidiğini belirtirken kendisine hakaretler yağdıran Tatlıses'in kendi şarkılarını söylemekten çekinmediğini savundu. Tilbe bundan sonra kendi eserlerinin Tatlıses tarafından okunmaması için de gerekli müracatlarda bulunacağını açıkladı.

Tilbe ayrıca İbrahim Tatlıses'in programından sonrasında tehdit telefonları almaya başladığını kendisi ve ailesi için endişede olduğunu söyledi.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*