Timsah yemedi, balık soktu!

Timsah yemedi, balık soktu!.8734
  • Giriş : 04.09.2006 / 00:00:00

Avustralyalı "timsah avcısı" Steve Irwin, dalış seferi sırasında dikenli-uyuşturanbalığıgillerden bir balığın göğsünden sokması sonucu öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Irwin, vahşi yaşama olan ilgisi ve Avustralya'da ilk kez 1992 yılında yayımlanan "Timsah Avcısı" adlı programıyla tanınıyordu. Irwin'in programı Discovery kanalında da yayımlanmıştı.

Avustralya hayvanat bahçesini turistlerin ilgi odağı haline getiren Steve Irwin'in kamuoyundaki imajı 2004 yılında sarsılmıştı. Irwin, hayvanat bahçesinde büyük bir timsahı beslerken bir kolunda oğlunu tutması nedeniyle tepki toplamıştı. Oğlunu tehlikeye sokmadığını belirten Irwin, güvenlik kurallarını ihlal etmekle suçlanmaktan kurtulmuştu. Irwin daha sonra Antarktika'da belgesel çekerken penguenlere, bir ayıbalığına ve kambur balinalara çok yaklaşmakla suçlanmıştı. Yine yanlış bir şey yaptığını inkar eden Irwin hakkında soruşturma açılmamasına karar verilmişti.
Amerikalı Terri Irwin ile evli olan Steve Irwin'in 8 yaşında bir kızı ve Aralık ayında 3 yaşına girecek olan bir oğlu bulunduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious