Timsah'ta protesto hazırlığı

Timsah'ta protesto hazırlığı.28537
  • Giriş : 02.05.2008 / 16:08:00

Bursaspor'un ligde başarısız sonuçlar alması, taraftarlarını harekete geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Takımlarının hiçbir eksiği olmamasına rağmen başarıyı yakalayamadığını belirten Yeşil-beyazlı taraftarlar, Kayserispor maçının 63. dakikasında stadı terk edecek.

"Tepkinizi gösterin, iyi bir geleceğe kavuşmak için, 45 yılda bir kez olsun stadı terk edin" sloganıyla hareket eden Bursasporlu taraftarlar, yönetimden gelecek sezon için başarılı bir takım oluşturmasını isteyecek. 45 yıldır Bursasspor'un bu kente ve taraftara layık olmadığını belirten Yeşil-beyazlı taraftarlar, konu ile ilgili yaptıkları açıklamada, "Bu taraftara layık olamayan Bursaspor'un bu yılki kadrosu da maziyi aratmadı ve tüm sevenlerini yine hasta etti. Bursaspor taraftarı takımını inanılmaz bir şekilde desteklemesinin karşılığını bir türlü alamıyor. Şovları ile tüm Türkiye'ye örnek olan Bursasporlular artık nasıl bir takım istediklerini yönetim kurullarına net bir şekilde ifade etmek zorunda" dedi.

Kayserispor maçında "Seneye böyle bir takım olursa tribünler de böyle olur" yazılı bir pankart asacak olan taraftarlar, maçın 63. dakikasında stadı terk ederek yönetime olan tepkisini dile getirecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious