TIR otomobili biçti: 3 ölü

TIR otomobili biçti: 3 ölü.14068
  • Giriş : 06.11.2008 / 12:37:00

Elazığ'da TIR ile otomobilin çarpışması sonucu ikisi çocuk 3 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. HastaneYe kaldırılan yaralılardan 2 kişinin durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Methi Kulik'in (53) kullandığı 34 YL 8210 plakalı otomobil, Diyarbakır Malatya arasında kestirme güzergah olan Gözeli yolunda, Malatya istikametinden gelen Abdullah Arıkanoğlu'nun kullandığı çimento yüklü 23 K 2189 tır ile çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Nurcan Deneri (31) hayatını kaybederken, yaralanan oğlu Sezgin (7) ambulansta, kızı Reyhan (5) ise Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde öldü.

Kazada, sürücü Methi Kulik ile araçta bulunan Hayrettin Kulik (42), Kamil Kulik (38) ve Nurcan Deneri'nin kızı Gülcan Deneri (2), yaralandı. Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan Kamil Kulik ile Gülcan Deneri'nin durumlarının ağır olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Methi Kulik'in Nurcan Deneri'nin babası olduğu, yaklaşık 1 yıl önce eşini kaybeden kızı ve torunlarını yaşadıkları Siirt'ten İstanbul'a götürmek için yola çıktıkları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*