Tiyatro sahnesinden uyuşturucuya savaş

  • Giriş : 25.11.2006 / 00:00:00

AK Parti Antalya Kadın Kolları ve Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile uyuşturucuya karşı tiyatrolu savaş açıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti İl Kadın Kollarının organize ettiği programa Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel, Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Büro Şube Müdürlüğü'nden Komiser Caner Çiçek ve Çocuk Şube Müdürlüğü'nden Atilla Bayar, liseli öğrenciler, AK Parti teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Kültür Salonu'nda Yaklaşık 500 kişinin izlediği oyun büyük ilgi gördü. Tiyatro oyununda, 18 yaşına yeni giren bir genç kızın uyuşturucu ile tanışması, başından geçenler ve madde bağımlılığının insan hayatını ne denli olumsuz etkilediği gözler önüne serildi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Güliz Yılman, uyuşturucu ile mücadele ailelere büyük iş düştüğünü belirtti. Yılman, "Hep beraber bu sorunların üstesinden geleceğiz. Çocuklarımızı koruyalım. Bunu onlarla çatışarak değil, kişiliklerini sağlamlaştırarak yapalım. Onları dinleyelim, fikirlerine önem verelim. Doğruyu kendilerinin bulması için her zaman destekleyelim." dedi.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Büro Şube Müdürlüğü'nden Komiser Caner Çiçek ve Çocuk Şube Müdürlüğü'nden Atilla Bayar ise uyuşturucunun zararları ve korunma yolları hakkında bilgiler verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious