TMSF, 14 Simena villasını satışa çıkardı

TMSF, 14 Simena villasını satışa çıkardı.10183
  • Giriş : 07.06.2006 / 00:00:00

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ceylan Grubu'ndan devraldığı ve toplam muhammen bedelleri 3 milyon 140 bin YTL olan Antalya Kemer'deki 14 villayı satışa çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ceylan Grubu'nun banka borçlarına karşı Antalya Kemer ilçesinde Çamyuva Beldesinde bulunan 97 Simena villalarından 18'ine el koyan TMSF, daha önce yaptığı ihalelerde 4 tanesini satmıştı. Bugüne kadar üç kez ihaleye çıkan TMSF, diğer 14 villayı satamayınca fiyat indirimine giderek 4. kez ihaleye çıktı. Turyap'ın işbirliği ile ihaleye çıkartılan villalar, muhammen bedel üzerinden açık artırım usulü ile satılacak. İhale, 13 Haziran Salı günü saat 10:00'da İstanbul Profilo Alışveriş Merkezi tiyatro salonunda gerçekleştirilecek.

TMSF Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Kamil Oğuz, fiyatların son derece ekonomik olduğunu belirterek, bu ihalede villaların tamamının satılacağına inandığını söyledi.

Muhammen bedeli 190 bin YTL olan 200 metrekarelik taşınmazların yanı sıra, tefrişatı ve beyaz eşyası da bulunuyor. Zemin katında salon, mutfak, banyo olan villaların, birinci katında iki adet yatak odası ve banyo olmak üzere iki kattan oluşuyor. Muhammen bedeli 310 bin YTL olan 400 metrekarelik alana sahip 4 adet villada ise tefrişatlı ve içeriisnde beyaz eşyası da bulunuyor. Zemini halı kaplı olan villaların katlarında split klimalar oturma ve yemek grubunun yanı sıra, intema hazır mutfak da yer alıyor. Villaların zemin katında salon, banyo, büyük teras, mutfak, 1. katta ise ikisi banyolu olmak üzere dört adet yatak odası, bir oda, banyo, çatı terasından oluşuyor.

Denize 500 metre uzaklıkta ve büyük birer terasa sahip villalar, Kemer- Çamyuva'da iki adet yüzme havuzlu sitenin içinde yer alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious