TMSF, İstanbulspor’u satışa çıkardı

TMSF, İstanbulspor’u satışa çıkardı.10183
  • Giriş : 14.06.2006 / 00:00:00

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Uzan Grubu'ndan devrolan ve muhammen bedeli 900 bin ABD Doları olan İstanbulspor'un ticari ve iktisadi bütünlüğünü satışa çıkardı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün ihalesi 30 Haziran 2006 Cuma günü TMSF Binası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek ve İstanbulspor ticari ve iktisadi bütünlüğü ihaleyi kazanana borçsuz devredilecek.

Kapalı zarf ve açık artırma yoluyla gerçekleştirilecek olan ihale Fon Kurulunun onayı ile sonuçlandırılacak. Satış Komisyonu şartnamedeki kurallar çerçevesinde kapalı zarfla teklif veren katılımcılar arasında açık artırma aşamasına katılmaya hak kazananların kısa listesini oluşturacak. Kurulun ihaleye pazarlıkla devam edilmesine karar verilmesi halinde pazarlık 04 Temmuz 2006 Salı tarihinde yapılacak. İhale bedelinin, sonucun kazanana bildirilmesinin ardından Kurul onayında belirtilen süre içinde ABD Doları cinsinden peşin ödenmesi gerekiyor.

İhaleye katılmak isteyenlerin 90 bin ABD Doları teminatı Fon'un Ziraat Bankası Gayrettepe Şubesi'ndeki hesabına yatırmaları gerekiyor

Satışa konu ticari ve iktisadi bütünlük, Türkiye Futbol Federasyonu nezdindeki tescil ve liglerde yarışma hakkı, futbolcu ve diğer teknik personel sözleşmelerinden kaynaklanan haklar, markalar, menkul mallar ile bu mal, hak ve varlıklardan doğan sözleşmelerden oluşuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious