TMSF, yarın 24 gayrimenkul satacak

  • Giriş : 16.04.2007 / 00:00:00

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), muhammen bedelleri toplamı 15 milyon 384 bin 650 YTL olan 24 gayrimenkulü yarın satışa çıkaracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TMSF'nin Esentepe'deki binasında satışa çıkarılacak gayrimenkullerin 12'si Bursa, 5'i İstanbul ve 3'ü Giresun'da yer alırken, Tekirdağ, Çanakkale, Muğla ve İzmir'de de birer gayrimenkul bulunuyor.

Daire, arsa, büro, tarla, dokuma boya apre fabrikası, kereste satış mağazası, asma katlı iş yeri ve yüzme havuzlu dubleks evden oluşan gayrimenkuller arasında Bursa'daki dokuma boya apre fabrikası, 6 milyon 170 bin YTL muhammen değer ile, taşınmazlar arasında en yüksek bedele sahip.

İstanbul Göktürk Köyü Kemer Country'de bulunan yüzme havuzlu dubleks ev ise 3 milyon 500 bin YTL ile diğer yüksek satış bedelli taşınmazlar arasında yer alıyor.

Gayrimenkuller, muhammen değerlerinin yüzde 75'inden az olmamak üzere ve satış masraflarını geçmesi şartıyla en çok artırana ihale edilecek.

Verilen bedel, muhammen değerin yüzde 75'inden az olur ya da hiç alıcı çıkmazsa, ikinci satış 24 Nisan 2007'de gerçekleştirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious