TMSF altın takı ve gümüş eşya satacak

  • Giriş : 12.09.2006 / 00:00:00

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), yarın gerçekleştireceği iki ihale ile bedelleri 32 bin YTL'yi aşan altın ve gümüş takıları satışa sunacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

TMSF'den yapılan yazılı açıklamada, yarın kurumn merkez binasında yapılacak ihalede, Uzan Gurubu'ndan alınan muhammen bedelleri toplamı 18 bin 765 YTL olan altın takıların açık artırma yöntemiyle satışa sunulacağı bildirildi.58 kalemden oluşan menkuller arasında kolye, bileklik, takı seti, inci kolye-küpe-yüzük takımı, saat, çay - kahve kaşık takımı yer alıyor. 1.500 YTL bedelli 5 ayrı takımdan oluşan inci kolye-küpe ve yüzükler en yüksek muhammen bedele sahip. Bu menkulleri 700 YTL muhammen bedelli Lorenz marka saat ve 632 YTL muhammen bedelli 4 parçadan oluşan takı seti izliyor. Açıklamada,aynı adreste başlayacak olan diğer ihalede ise muhammen bedelleri toplamı ise 13 bin 558 YTL. 44 kalemden oluşan Sümerbank borçlusu Evcil Tekstil'e ait menkuller satışa sunulacak..

Açık artırma yoluyla satışa çıkarılan menkuller, en çok artırana ihale edilecek. Birinci ihalede alıcı çıkmazsa ikinci ihale 15 Eylül 2006 Cuma günü aynı adreste düzenlenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious