TOBB bu yıl da Adjara'daki yoksul halkı bayram öncesi sevindirdi

  • Giriş : 08.01.2006 / 00:00:00

Her yıl ramazan ayında Türkiye'deki 364 oda ve borsa üzerinden yoksul vatandaşlara gıda yardımı yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yine sevindirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

TOBB yönetim kurulu üyesi ve Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Eren ve Hopa TSO başkanı Sinan Altunsoy'un girişimleriyle Adjara'ya 35 bin USD'lik gıda ve temel ihtiyaç maddesi dağıtılmasının karara bağlandığı öğrenildi. Bu çerçevede yardım malzemelerinin dağıtımı T.C Batum Başkonsolosluğunun organizasyonu ile dün Trabzon'dan Artvin'e kadar olan bölgenin oda başkanı ve temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Daha önceden tespit edilen bin 500 yoksul aileye ulaştırılan yardım malzemelerinin dağıtımı sırasında konuşan TOBB yönetim kurulu üyesi Şadan Eren, "Bu yılki yardım dağıtımı Hıristiyanların kutsal bayramı olan Noel ile Müslümanların dini bayramı olan Kurban Bayramına rastlıyor. Bu sebeple dost ve kardeş ülke Gürcistan'da yaşayan Fakir ve Yoksul ailelere birer yeni yıl ve Kurban Bayramı hediyesi sunmayı planladık Organizasyon önümüzdeki yıl da arttırılarak devam ettirilecek" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious