Tokatspor sezon açılışını gerçekleştirdi

  • Giriş : 04.08.2006 / 00:00:00

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi'ne yükselen Tokatspor, yeni sezona düzenlenen coşkulu törenle başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Gaziosmanpaşa Stadı'nda düzenlenen törene Vali Erdoğan Gürbüz, Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek, göreve yeni atanan 48. Piyade Eğitim Alay Komutanı Albay Nigail Guzey, AK Parti Tokat milletvekilleri Şükrü Ayalan, Zeyid Aslan ile Resul Tosun, CHP Tokat Milletvekili Feramuz Şahin, İl Emniyet Müdürü İhsan Ünal, Tokatspor Kulübü Başkanı Muhsin Kurulay, daire müdürleri ve çok sayıda taraftar katıldı. Tokatlı Tiyatro Sanatçısı Orhan Şeref Ayça'nın sunuculuğunu yaptığı törende futbolcular tek tek isimleri okunarak taraftarlara tanıtıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Vali Erdoğan Gürbüz, yeni sezonda Tokatspor'a başarılar dilerken, Tokatspor Kulübü Başkanı Muhsin Kurulay ise, 2. Lig'de Tokat'ı başarıyla temsil edeceklerini ve bir üst gruba yükselmenin mücadelesini vereceklerini kaydetti.

Tokat Belediye Başkanı Adnan Çiçek de, Tokatspor'un geçtiğimiz yıllarda yakaladığı heyecan ve ruhla bugüne geldiğini belirterek şunları söyledi: "Taraftarın, halkın ve yöneticilerin desteğiyle Tokatspor'un daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Bu sezon Tokatspor altyapısıyla, oyuncusu ve tesisleşmesiyle bulunduğu yerde zirveye oynayan bir takım olacak" Yapılan konuşmalardan sonra Tokatspor'un 2. Lig'e yükselmesinde emeği geçenlere kulüp yönetimi tarafından plaket verildi.

Okunan dualarla kurban kesimi yapılırken, Tokatspor yeni sezon açılışında Bulancakspor ile bir hazırlık maçı yaptı. Tokatspor, karşılaşmayı 3-2 kazandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious