Tokatspor'da kupa heyecanı

Tokatspor'da kupa heyecanı.16372
  • Giriş : 06.11.2008 / 20:34:00

Fenerbahçe ve Eskişehirspor maçları için tek bilet uygulaması yapıldı. Açık tribün 100 YTL, kapalı tribün 200 YTL'den maç biletleri satışa sunuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fortis Türkiye Kupası'nda Eskişehirspor ve Fenerbahçe takımlarını evinde ağırlayacak olan Tokatspor'da maç biletleri kredi kartı ile de satılmaya başlandı.

TFF 2. Lig 4. Grup'ta liderliğini sürdüren Tokatspor'da Fortis Türkiye kupası maç biletleri yeraltı çarşısı üzerinde kurulan stantta satışa devam ediyor. Bilet satışlarına gösterilen ilgiden memnun olduklarını ifade eden Tokatspor Kulübü Asbaşkanı Mustafa Çevirgen, kapalı tribünde yüzde 90 oranında biletlerin satıldığını söyledi. Açık tribünde ise yüzde 30'un üzerinde bilet satışı ile beklentilerini aştıklarını ifade eden Çevirgen, "Bu gidişle bir hafta içinde biletlerin tamamının satılacağını ümit ediyoruz. Taraftarlarımızdan isteğimiz mağdur olmamaları için biran evvel biletlerini almaları" dedi.

Çevirgen, satışların yüzde 50'sinin kredi kartı ile gerçekleştiğine dikkat çekerek, "Şu anda post makinelerimiz taksit seçeneği sunmuyor. Ama gelen talepler doğrultusunda banka müdürü ile görüştük. Kredi kartına da taksitli bilet satışlarına başlayacağız" diye konuştu.

Tokatspor Yönetimi tarafından alınan karar ile Fenerbahçe ve Eskişehirspor maçları için tek bilet uygulaması yapılırken, açık tribün 100 YTL, kapalı tribün 200 YTL'den maç biletleri satışa sunulmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*