TOKİ çalışmaları için kollar sıvandı

TOKİ çalışmaları için kollar sıvandı.10840
  • Giriş : 03.05.2006 / 00:00:00

AK Parti Burhaniye İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden Balıkesir milletvekili Turhan Çömez, ilçedeki TOKİ çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çömez, "İhsan Karagöz ve çalışma arkadaşları bölge için kolları sıvadı. Kendileriyle bakanlıklarda Burhaniye için çaba harcıyoruz. TOKİ Başkanımız Erdoğan Bayraktar ile görüştük. Burhaniye'nin merkezindeki 30 bin metrekarelik arsanın tahsisi halinde süratle ihale yapacaklarını ve yaklaşık 350 konutluk modern bir projeyi hayata geçireceklerini söyledi." dedi.

Ayrıca Burhaniye'nin altı yayla köyündeki elektrik problemlerinin en kısa sürede hallolacağını ve Karadere köyü deresi ıslah çalışmalarının DSİ tarafından en yakın zamanda yapılacağını belirten Turhan Çömez, Burhaniye Kaymakamı Bekir Şahin Tütüncü, Belediye Başkanı Fikret Akova ve AK Parti İlçe Başkanı Karagöz'ün koordinasyon çalışması başlatarak Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ileride ihtiyaç duyabileceği arsaların tahsisatını yapacaklarını, bu sayede 30 bin metrekarelik arsanın TOKİ'ye devredilerek Burhaniye'nin çok önemli bir hizmete kavuşacağını bildirdi. İktidar olarak yerel hizmetlerde parti farkı gözetmediklerini tekrarlayan Çömez, "Bundan sonra da aynı anlayışla hizmet edeceğimi vurgulamak istiyorum." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious