TOKİ dünya markası oldu

TOKİ dünya markası oldu.14221
  • Giriş : 13.04.2008 / 17:56:00

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, TOKİ'nin bir dünya markası haline geldiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

TOKİ'nin sadece ev sahibi yapmadığını belirten Bayraktar, çağdaş ve sosyal bir yaşam sunarak vatandaşın devlete bakış açısını da değiştirdiğini ifade etti.

TOKİ ve İhlas Holding işbirliği ile Bahçeşehir Ispartakule'de yapımı devam eden Bizim Evler Konutları'nda hak sahiplerine tapuları dağıtıldı. Törene TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Özgün ve hak sahibi vatandaşlar katıldı.

Törende bir konuşma yapan Erdoğan Bayraktar, TOKİ'nin artık bir dünya markası haline geldiğini söyledi. Gerçekleştirdikleri çalışmaları modernleşmenin gereği olarak değerlendiren Bayraktar, TOKİ işbirliğiyle yürütülen projelerle vatandaşları sadece ev sahibi yapmadıklarını, modern bir şehirleşmeye, çağdaş ve sosyal bir yaşama da kavuşturduklarını kaydetti. İstanbul'da 3 milyon konutun yenilenmesi gerektiğine işaret eden Bayraktar, "Ancak bu ekonomik güçle ilgili. İstanbul'un kuzeybatı bölgesinde şehirleşmeye ihtiyaç var. Buraların ulaşım, altyapı ve sosyal dontı alanlarının da tamamlanması lazım. Bu çalışmalar vatandaşın devlete bakışını da değiştirecektir. 81 il ve 400 ilçede şantiyemiz var. Bugüne kadar 310 bin konut yaptık. 200 bini tamamlanmış durumda." dedi.

İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özgün de proje hakkında bilgi verdi. Özgün, Bizim Evler'de 17 bloktan oluşan toplam 724 dairenin tapusunun dağıtılacağını söyledi. Konuşmaların ardından hak sahibi ailelere tapuları verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious