Toki konutları ihaleye çıkarıldı

Toki konutları ihaleye çıkarıldı.10840
  • Giriş : 13.06.2007 / 15:09:00

Kırşehir merkez ve Kaman ile Ankara-Gölbaşı'na konut, sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi ihaleye çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Adıyaman-Besni, Kırşehir merkez ve Kaman ile Ankara-Gölbaşı'na konut, sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi ihaleye çıkarıldı. Adıyaman Besni'ye 168 adet konut, 1 adet 32 derslikli lise, spor salonu, cami inşaatı ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi yaptırılacak.

Yer tesliminden itibaren toplam 465 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek.
İhale, 10 Temmuz 2007 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de yapılacak.
İhale ile tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 168 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas 1 adet, 32 derslikli lise, spor salonu, su basmana kadar yapılmış olan cami inşaatının tamamlanması ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi işleri yaptırılacak.

KIRŞEHİR-KAMAN

TOKİ Kırşehir merkeze ise 24 derslikli ilköğretim okulu, spor salonu, cami, ticaret merkezi ve Kırşehir Kaman'a 16 derslikli ilköğretim okulu, spor salonu, kreş inşaatları ile adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi ise 12 Temmuz 2007 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de “açık ihale usulü” ile yapılacak.
Yer tesliminden itibaren toplam 435 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek.
Söz konusu konutlar konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas olarak yapılacak.

ANKARA-GÖLBAŞI

Öte yandan TOKİ Ankara Gölbaşı 1. ve 2. bölgeye konut inşaatı ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi işlerini ihaleye çıkardı.
Buna göre Gölbaşı 1. bölgeye 664 adet konut, 2. bölgeye 984 adet konut 1 adet ticaret merkezi, genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatları gerçekleştirilecek.
Yer tesliminden itibaren toplam 510'ar günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine tüm istekli firmalar katılabilecek.
İhaleler, 24 Temmuz 2007 tarihinde saat 10.00 ile 14.00 arasında TOKİ'de “açık ihale usulü” ile yapılacak.
İhale ile tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas konut inşaatı ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenlemesi yaptırılacak.

İHALE KOŞULLARI

İhaleye katılmak isteyenler ihale dokümanını, TOKİ'den görebilecekleri gibi aynı yerden bedeli mukabili temin edebilecekler.
Teknik şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise ihale tarihinde ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.
Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.
Söz konusu ihalelerde istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious