TOKİ rezidansı 99 bin YTL

TOKİ rezidansı 99 bin YTL.16158
  • Giriş : 12.04.2008 / 21:14:00

TOKİ’nin ‘Kaynak geliştirme uygulamaları’ kapsamında Kuzu Toplu Konut İnşaat tarafından İstanbul Halkalı’da inşa edilen ‘Divan Residence İstanbul’un satış kampanyası başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tamamı 1+1 ve 2+1 olan göl ve deniz manzaralı 747 daire ve 22 işyerlerinden oluşan proje 29 bini yeşil alan olmak üzere toplam 34 bin metrekare üzerine kuruluyor. 99 YTL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunulan Divan Residence İstanbul, Halkalı’nın ilk ‘residence’sı olma özelliği de taşıyor.

İstanbul, görkemli bir ‘residence’a daha kavuşuyor. TOKİ ‘Kaynak geliştirme uygulamaları’ kapsamında, Halkalı’da 34.000 metrekare alan üzerine kurulan ve 29.000 metrekare yeşil alanı bulunan 747 dairelik Divan Residence Halkalı, Kuzu Grup’a bağlı Kuzu Toplu Konut tarafından inşaa ediliyor. Divan Residence Halkalı, 99 bin YTL’den başlayan 1+1 ile 2+1 dairelerden oluşuyor. 1+1 daireler 57.74 metrekare ile 74.45 metrekare, 2+1 daireler ise 78.19 ile 111.46 metrekare olarak planlandı.

Divan Residence, Halkalı’nın ilk ve tek rezidansı. Alışveriş olanakları, spor ve dinlenme alanları, Fitness Center’ı, Türk Hamamı ya da saunası, yüzme havuzu ve çok daha önemlisi ‘göl manzarası’ ile Divan Recidence Halkalı, konforlu bir yaşam merkezi olacak.Ayrıca Divan Recidence Halkalı’dan E-5 ya da TEM otoyollüroylü Atatürk Havalimanı’na ve İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşılabiliyor. Hemen yanıbaşındaki Marmaray’ın son durağından Gebze’ye kadar çok kısa sürede gitmek mümkün olacak.

Kolay ulaşım olanakları, yeni bir yaşam tarzıyla mükemmel bir yatırım olan Divan Residence Halkalı projesinin yanıbaşında Marmara Üniversitesi’nin yeni kampüs alanı bulunuyor. Marmara Üniversitesi’nin Türkiye İhracatçılar Birliği (TİM) ile aynı arazinin bir kısmında ‘Teknokent’ projesi yer alıyor. Sözkonusu Teknokent’te öğretim görevlileri ile şirketlerin birlikte çalışacağı belirtiliyor.

Divan Halkalı Recidence’ın diğer tarafında ise Türkiye İhracatçılar Birliği’nin AB kaynakları ile 7 bin metrekare alan üzerinde gerçekleştireceği Tekstil Ar-Ge merkezi de bulunacak. 3 ay içinde gerçekleştirilmesi düşünülen Tekstil Ar-Ge Merkezi projesinin finansmanı AB’den sağlanacak fonlarla gerçekleştirilecek. Bu özellikleriyle Divan Recidence Halkalı, sadece konforlu bir konut olmayacak, kısa sürede kazancın katlanabileceği mükemmel bir yatırım olacak.

Divan Residence Halkalı projesini gerçekleştirecek olan Kuzu Grup, 1943 yılından bu yana 3 milyon metrekareden fazla alanda 1000’den fazla projeyi ülkemize kazandırdı. Grubun en prestijli projelerinden biri olan Divan Residence Halkalı projesi TOKİ güvencesiyle en geç 2009 Aralık ayında sakinleriyle buluşacak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious