Tolga Karel uçakta dayak yedi

Tolga Karel uçakta dayak yedi.9548
  • Giriş : 17.02.2009 / 18:23:00
  • Güncelleme : 17.02.2009 / 18:50:30

Karel'in "Kötü adamı oynadığı için dövülür mü insan" diyerek ağladığı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yaprak Dökümü dizisinin kötü adamı Tolga Karel'in Stutgart'tan İstanbul'a gelen THY uçağında tartıştığı bir yolcu tarafından dövüldüğü öğrenildi.

Uçakta başlayan ve apronda devam eden kavga sonrasında kendisini dövenlerden şikayetçi olmak isteyen Karel'in "Dizilerde kötü adamı canlandırdığı için dövülür mü insan?" diyerek ağladığı belirtildi.

Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli yolcu uçağı ile dün gece Stutgart'tan İstanbul'a gelen oyuncu Tolga Karel'in uçakta bir yolcu ile tartışmaya başladığı ve tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüştüğü öğrenildi.

Karel'in yüzüne ve vücuduna darbeler aldığı kavga, polise bildirildi. Polise şikayetçi olmayacağını söyleyen Karel, pasaport kontrolünden sonra fikrini değiştirdi ve kendisini dövenlerden şikayetçi olmak istediğini söyledi. Ancak Karel'in kavga ettiği kişiler pasaport noktasından geçtikten sonra kayıplara karıştı. Kendisini dövenleri teşhis edemeyen ünlü oyuncu, ifadesi alındıktan sonra savcılığa sevk edildi. Uçakta başlayıp aprona yayılan kavganın ardından Dış Hatlar Büro Amirliği'ne götürülen Karel'in sık sık "Dizilerde kötü adamı canlandırdığı için dövülür mü insan?" diyerek ağladığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*