Tony-Pınar aşkı para için bitmiş

  • Giriş : 17.08.2006 / 00:00:00

Tony Teodoridis ile yaşadığı ayrılığın ardından her gün Pınar Altuğ hakkında yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

EVE YERLEŞİNCE İŞİ BIRAKTI

Tony, Pınar'la ilişkisinin ilk döneminde maddi olarak güçlüydü. Ancak daha sonraları Pınar'ın maddi açıdan elde ettiği başarı onun çalışmamaya sevk etti.

EVDE PLAYSTATİON ŞENLİĞİ

Aynı evi paylaşmaya başladıktan sonra, Tony vaktini arkadaşlarını eve davet edip playstation partileri düzenleyerek geçirmeye başladı. Pınar'ı ihmal etti.

ASLINDA 4 AY ÖNCE BİTTİ

Tony'nin sırtını Pınar'a dayamasıyla ilişki aslında 4 ay önce bitti. Ancak Pınar çevreye ve medyaya karşı 'ilişkisini sürdürüyormuş fotoğrafı' vermeye çalıştı.

PSİKOLOG YARDIMI ALIYOR

Pınar kimseyle görüşmüyor. Psikolog Prof. Dr. Bengi Semerci'ye başvurdu. Neredeyse her gün psikoloğuyla görüşüp, zor günleri aşmaya çalışıyor.

FATİH AKSOY SAHİP ÇIKTI

Pınar Altuğ, yapımcı Fatih Aksoy'la bir buçuk ay önce sit-com çekmek için anlaşma imzalamıştı. Ancak Tony aşkı nedeniyle 'Çocuklar Duymasın' dizisinden ayrımak zorunda kalan Altuğ için tarih tekerrür etmedi. Fatih Aksoy, 'Pınar'ın özel hayatı ayrı, iş hayatı ayrı' dedi.

BELGELER AVUKATINDA

Pınar Tony ve Can Tezal hakkında çok büyük rakamlarda hakaret davası açtı. Can'a attığı cep mesajlarının kendisinin olmadığını ispatlayan belgeleri de avukatına teslim etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious