Tony'nin annesiyle tatil planı

  • Giriş : 03.08.2006 / 00:00:00

Aşkı Tony ile yollarını ayıran Pınar Altuğ, sevgilisinin annesiyle çok iyi anlaşıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Pınar Altuğ, uğruna evliliğini bitirdiği sevgilisi Tony Teodoridis ile ilişkilerine verdikleri aranın fayda etmediğini görüp tamamen yollarını ayırmıştı. İlişkilerini bitirdikten sonra, "Hayatlarına başkaları girdi" ve "Tony'nin ailesi Altuğ’u istemiyor” gibi çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyleyen güzel oyuncu ilginç açıklamalarda bulundu.

BENİ SEVİYORLAR

Hâlâ Tony'nin ailesiyle çok samimi olduğunu hatta annesiyle ölene kadar da görüşeceğini belirten Altuğ, şunları söyledi: "Bu tür yalan yanlış haberlere çok kızıyorum. Tony'nin ailesi beni çok seviyor. Ben de onları çok seviyorum. Annesiyle ölene kadar görüşeceğim. Daha yeni Bodrum'da sabah kahvaltısını birlikte yaptık. Yatana kadar birlikte vakit geçirdik. Haftaya yine onların yanına tatile gideceğim" dedi.

Özel hayatıyla ilgili kapalı kutu olduğunu da söyleyen Altuğ, "Ben evliliğimde de kavgalarımı ulu orta yaşamadığım için insanlar aramızdaki sorunları hiçbir zaman anlamadı. Ben bu ilişkiye üç senemi verdim. Tartışmalarımızın dozu artınca önce ilişkimize ara vermeyi düşündük ama sonrasında tekrar olmayacağını anlayınca tamamen bitirdik. O da genç birisi, ben de genç bir kadınım. Tabii ki hayatımıza başka birisi girecek. Tony'nin mutlu olmasını isterim" diyerek içini döktü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious