Topaloğlu'nu içeri attıran diva!

Topaloğlu'nu içeri attıran diva!.16230
  • Giriş : 10.10.2008 / 21:36:00

Mustafa Topaloğlu önceki gün çay içerken gözaltına alınmıştı. Sebebini bilmiyorum demişti. Bakın bir gece neden nezarethanede yattı?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türkücü Mustafa Topaloğlu önceki akşam gözaltına alındı. Gözaltına alınma sebebi ise Bülent Ersoy'un kendisine açtığı davanın duruşmasına gitmemesi.

Bir geceyi nezarethanede geçiren Topaloğlu, ertesi gün katıldığı Show TV'deki 'Her Şey Dahil' programında söyledikleriyle yeni magazin gündemini oluşturdu.

Ersoy için "herhalde 50 milyara ihtiyacı var" derken, polislerin GBT'sini ise "geberttin" diye anladığını söyledi.

HERHALDE 50 MİLYARA İHTİYACI VAR

Topaloğlu şunları söyledi:

"Bülent Ersoy, hakkında bir programda söylediğim sözler üzerine hakkımda hakaret davası açmış. Bu nasıl bir davadır ben anlamadım ama ifade verdim. Doğru söyleyeni kovacaklar ama kovsalar kovsalar nereye kovacaklar. Ben hastanedeyken beni aramıştı ama davadan vazgeçmediği için dava devam ediyor. Ben bunca saattir uykusuz kaldım, hakim bekledim. Sanatçılara böyle şeyler uymuyor. Benim hakkımda aptal saptal şeyler söyledi o. Biz sanatçıyız, neden birbirimize dava açalım? Herhalde 50 milyara ihtiyacı var. Olabilir, ihtiyaç meselesi! Onun düşünmesi lazımdı. Dava açan o, avukatına telefon açıp 'Biz bu adamla barıştık, bu davayı geri al' demesi lazımdı. Beni kızdıran oydu. Ben Bülent Hanım yerine Bülent Ersoy demeyi tercih ettim. Ne bayan ne erkek. Doğru adına ne varsa ben onu söylerim. Yapmacık bir kelime konuşamam. Onu sahneye çağırırken, Bülent Ersoy diye çağırıyorlar. Bir kere Bülent Bey dedim. Onun babası 'bey' değil miydi?

Alişan'ın "Ersoy'un pembe nüfus cüzdanı var. Pembe cüzdanı olan herkes bayandır Mustafa Abi" demesi üzerine Topaloğlu "Allah onu bize nasıl verdi, önemli olan o, nüfus cüzdanı değil. Tamam, bunu tercih etmiş ama Allah'ın verdiğine bakıp yorum yaptım." dedi.

ÖNÜNÜ KESTİLER NE DEMEK?

"Mustafa Abi sen Bülent Hanım'a 'Önünü kestiler' dedin. Bu bir espri miydi yoksa içinden mi gelmişti?" sorusuna işe şöyle cevap verdi:

"Ben demişim ki, bunun önünü kestiler, dünya çapında biri olacaktı. Arkadan destek lazımdı demişim. Eee ne var bunda, herkese destek lazım değil mi? Her şeyi bir yere çekiyoruz. Fazla çekiyoruz"

GBT VAR DEDİLER, GEBERTTİM ZANNETTİM

Ben hakaret falan etmedim. O günkü onun hitap şeklinde, aptal saptal şeyler söyledi bana. Yok ben onun elini öpecekmişim. Senin elin öpülecekse öperim. Ama ben onun ellerini hatırlamıyorum. Çok fazla bir araya gelmedik. Öpmemiz gerekirse öperiz. Canlı yayında insanlara bunu söylemesi yanlıştı. Ben de bunun üstüne sinirlendim ve 'Sen kimsin?' dedim. Ne istiyor anlamadım ki, ekranlarda aşıklar gibi atışma mı yapalım! Şu anda inanılmaz uykusuzum. Polisler GBT var dediler. Ben de sandım ki birini geberttim. Meğerse o tutuklamaymış.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*