Toparla bu takımı Zico

Toparla bu takımı Zico .14393
  • Giriş : 25.09.2007 / 09:48:00

Avrupa'daki iyi gidişin aksine ligde puan dağıtan F.Bahçe'nin durumu, yönetimin canını sıkıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zico ile toplantı yapan Aziz Yıldırım, kötü gidişe son verilmesini isterken, geniş kadrodan neden yararlanamadığını sordu.

Bursaspor karşısında puan kayıplarına yenilerini ekleyen F.Bahçe'de başkan Aziz Yıldırım, sonunda müdahale etti. Maç sonrası teknik direktör Arthur Zico ile buluşan Yıldırım, kötü gidişin nedenlerini sordu ve bazı uyarılarda bulundu. Yıldırım, ilk olarak takımın lig maçlarına neden motive olamadığına değindi. Anderlecht ve İnter karşısındaki güzel Futbol ve galibiyetlere dikkat çeken F.Bahçe Başkanı, bunun lige neden yansımadığını sorarken, “Futbolcular neden maçları ayırt ederek oynuyor? Avrupa'da başka ligde başka nasıl oynanır? Kendi ligimizde başarılı olamazsak seneye Avrupa kupalarında nasıl oynayacağız?” diye konuştu.

'GEREKENİ YAPACAĞIM'

Zico'dan zengin kadrodan en iyi şekilde yararlanmasını isteyen Yıldırım, “İstenilen herşeyi yaptım. Herşey senin ve futbolcuların elinde. Bir çok yeni isim aldık ama bunlardan faydalanılmadığını görüyorum” dedi. Sahaya çıkan 11'in seçiminde daha dikkatli olunmasını da isteyen Yıldırım şöyle devam etti: “Rakiplerle aramız giderek açılıyor. Bu gidişin bir an önce durması gerekiyor. Böyle devam ederse kapatamayacağımız kadar büyük fark oluşur” yorumunu yaptı. Yıldırım'ı dikkatle dinleyen Zico da, “Gücümüzü lige yansıtamadığımız doğru. Ancak ben bu takıma ve kendime güveniyorum. Herşey yoluna gidecek” ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious