Topbaş, Kadıköy'de bürosunu açtı

Topbaş, Kadıköy'de bürosunu açtı.8050
  • Giriş : 28.02.2009 / 21:28:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Topbaş ve Kadıköy Belediye Başkan Adayı Sinan Genim ile Göztepe'de Kadıköy Seçim İrtibat Bürosu'nu açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Topbaş ve Kadıköy Belediye Başkan Adayı Sinan Genim ile Göztepe'de Kadıköy seçim İrtibat Bürosu'nu açtı.

İrtibat bürosunun açılış töreninde konuşan Topbaş, "Kadıköy'de yaşayan insanlarımız Kadıköy'de ne aldık, ne var, ne değişti, gelinen mesafe nedir bunun hesabını yapmak zorundalar. Diğer siyasi partiler de bizimde bu şehre ne kattığımızı, ülkeye ne kattığımızın değerlendirmesini yapacak, sandıkta ona göre karar verecek. Kadıköy'ün menfaati neyi gerektiriyor bunun kararını siz vereceksiniz" dedi.

Topbaş, "Takım tutar gibi değil. Yoksa birilerine makam mevki koltuk ikram ekleyeceksiniz. Sizin haklarınızın yönetilmesi kararını vereceksiniz. Tüm siyasi partilerin duruşlarına ve yaptıklarına bakacaksınız. Böyle baktığınızda çok şey değişir. Bu kararı verirken de kim taş üzerine taş koymuş, bu ülkeye ne kazandırmış, ona bakacaksınız. Böyle baktığınız zaman çok şey değişir. 'Bu benim partim, ben başkasını göremem' dediğiniz müddetçe sizin oylarınızı çantada keklik gibi görürler ve derler ki 'Ben burada

yıkılmam, değişmem.' O zaman da hiçbir şey değişmez" diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen ise, "5 yılda İstanbul Belediyesi'nde büyük bir değişim yaşanmıştır. Kadıköy'de de AK belediyecilik anlayışının gereklilik olduğunu ifade etmek istiyorum'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*