Topbaş, Kılıçdaroğlu'nu bombaladı

Topbaş, Kılıçdaroğlu'nu bombaladı.8413
  • Giriş : 23.02.2009 / 20:33:00

Topbaş,Kılıçdaroğlu'nun zarar eden şirketlerle ilgili iddialarına şirketlerin adını ve işini vererek cevap verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "3 günden bu yana manşetleri işgal edenler, çıkarttığımız şirketlerle ilgili şunları açıklayacağım diyenler A-4 kağıdından bilinen şeyleri ortaya koymaya çalıştılar. Başka bir şey yok" dedi.

İBB Başkanı Kadir Topbaş, Türkiye'nin önde gelen mimarlarından Turgut Cansever'in Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazına katıldı. Törenin ardından CHP'li Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili soruları yanıtladı.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına atıfta bulunan Topbaş, "Kendilerinin koyabilecekleri proje ve vizyonları yok. Kendi mesleğinde de hikaye olduğu ortaya çıkıyor" diye konuştu.

Topbaş, "3 günden bu yana manşetleri işgal edenler, çıkarttığımız şirketlerle ilgili şunları açıklayacağım diyenler A-4 kağıdından bilinen şeyleri ortaya koymaya çalıştılar. Başka bir şey yok. Biri sağlık A.Ş. diğeri ise Bimtaş şirketimiz. Bimtaş şirketimiz depremle ilgili çalışmalar yapıyor. Kar mı edecek bu işten. Niye kar etmedi diyorlar. 20 şirket kar etmiş 3 şirket zarar da diyorlar. Sağlık A.Ş. de hizmet veriyor. Sağlık muayenesi yapıyor, evlerde bakım yapıyor. Kar mı edecek bu işten. Bunlar hizmet üreten yerler.

Sırf insanlarımızın zihinlerinde olumsuzluk oluşturmak için uğraşıyorlar. Açıkladıklarının içi boş. Hesap uzmanıyım diyor, bunu da bilmiyor. Mesleğini bilmiyor. Kendilerinin koyabilecekleri proje vizyon yok, kendi mesleğinde de hikaye olduğu ortaya çıkıyor. Açıkladıklarında birkaç satır A-4 ten başka bir şey yok. Şimdi ben soruyorum. İstanbul'da bizden önce değnekçiler vardı. Değnekçilerin parası kime nereye gidiyordu belli değil. Bunu kaldıran bir şirket kurduk. Bu şirketin dünyadaki değeri nedir? Önce bunun hesabını yapsın da görelim" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*