Toptan, eski Hatay Meclisi'ni gezdi

Toptan, eski Hatay Meclisi'ni gezdi.11993
  • Giriş : 30.11.2008 / 22:46:00

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Köksal Toptan, eski Hatay Millet Meclisi'ni ziyaret etti. Toptan, meclisin kürsüsüne çıkıp gazetecilere poz verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Toptan, bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Hatay'a geldi. Havayoluyla Hatay'a gelen Toptan, daha sonra karayoluyla Antakya'ya geçti.
Hatay Valisi Nusret Miroğlu'nu makamında ziyaret eden Toptan, gazetecilerin Alevilerin talepleri ile ilgili sorularını cevapladı. Alevilerin talepleri doğrultusunda gelen talepleri inceleyeceklerini ve ona göre karar vereceklerini dile getiren Toptan, Meclis'te sigara yasağına uymayan milletvekiline para cezası vereceklerini de vurguladı. Cezanın verilmesiyle ilgili Maliye'ye yazı gönderdiklerini dile getiren Toptan, cezanın maaşlarından mı kesileceği yoksa farklı bir şekilde mi talep edileceğine Maliye'nin karar vereceğini vurguladı.

Köksal Toptan, daha sonra eski Hatay Millet Meclisi'ni gezdi. Meclis kürsüsüne çıkan Toptan, gazetecilere poz verdi.

Ardından Antakya Belediye Başkanlığı'nı ziyaret eden Toptan, Başkan Yeloğlu ile makamında bir süre görüştü. Toptan'a belediyenin yaptığı hizmetleri anlatan Yeloğlu, daha sonra TBMM Başkanı Toptan'a bir anı tabağı hediye etti.

Toptan, Hatay'daki temaslarının ardından İskenderun'a geçti. Toptan, pazartesi günü İskenderun'da çeşitli temaslarda bulunacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*