Toptan: Hükümetimize ve ordumuza güvenimiz tamdır!

Toptan: Hükümetimize ve ordumuza güvenimiz tamdır!.12015
  • Giriş : 07.10.2007 / 22:28:00
  • Güncelleme : 07.10.2007 / 22:42:49

Toptan, Şırnak'ta 13 silahlı kuvvetler mensubunun şehit edilmesi nedeniyle başsağlığı mesajı gönderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TBMM Başkanı Köksal Toptan, devletin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan hain saldırıların asla amacına ulaşamayacağını belirterek, "Hükümetimize ve kahraman ordumuza güvenimiz tamdır. Teröristlere hak ettikleri cevabın en sert şekilde verileceğinden kuşkumuz yoktur" dedi.
TBMM İletişim Ofisi'nden yapılan açıklamaya göre, Köksal Toptan, Şırnak'ta görev yapan bir birliğe terör örgütü tarafından yapılan saldırıda, 13 silahlı kuvvetler mensubunun şehit edilmesi nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a başsağlığı mesajı gönderdi.

Mesajında, kanlı terör örgütünün Şırnak'ta düzenlediği hain saldırıda 13 askerin şehit olduğunu büyük üzüntüyle öğrendiğini belirten Toptan, şunları kaydetti:

"Devletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan hain saldırılar asla amacına uluşamayacaktır. Hükümetimize ve kahraman ordumuza güvenimiz tamdır. Teröristlere hak ettikleri cevabın en sert şekilde verileceğinden kuşkumuz yoktur.

Devletimizin ve milletimizin güvenliği ve bağımsızlığı uğruna şehit düşen kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, şahsınızda ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına ve büyük Türk milletine başsağlığı diliyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious