Topuz: Fener'e gidiyorum

Topuz: Fener'e gidiyorum.12317
  • Giriş : 10.06.2009 / 08:24:00

Kayserispor'un başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Topuz'un, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında büyük kavgalara sebep olan transferinde dün çok çarpıcı gelişmeler yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Topuz'un, Demirören'in davetlisi olarak tatil yaptığı Antalya'daki Titanic Otel'de Beşiktaş Başkanı ile dün bir görüşme yaptığı ve "Fenerbahçe'ye gideceğim" dediği iddia edildi.

YARIN TOPLANTI YAPACAK
Daha önce "Ben doğuştan Beşiktaş'lıyım... 50 milyon dolar da verseler Fener'e gitmem" diyen Topuz'un, bu ani karar değişikliğinde, araya giren hatırı sayılır kişilerin etkili olduğu belirlendi. Bu arada Topuz'un yarın Kayseri'ye giderek basın toplantısı yapacağı bildirildi. Siyah- Beyazlı yönetimin, Mehmet'in Fener'e gitmesini engellemek için yoğun bir çaba sarfettiği de öğrenildi.

İNADI BIRAKTI İMZAYA HAZIR
Fenerbahçe Yönetimi'ni en çok zorlayan futbolcuların başında gelen kaleci Volkan Demirel, daha önce istediği 2,2 milyon euro'luk ücretinde ilk kez indirime gitti. Volkan'ın menajeri Erdinç Şehit'in de bulunduğu görüşmede, milli kaleci istediği rakamı 1,8 milyon euro'ya kadar indirdi. Görüşmenin olumlu geçtiği ve Volkan'ın, "İlk tercihim Fenerbahçe. Kimsenin başını ağrıtmak gibi bir düşüncem yok" dediği de öğrenildi. Volkan ile bir görüşme daha yapılacağı öğrenilirken, resmi imzaların da atılabileceği bekleniyor.

EMRECİKSİN KONUŞMUYOR
F.Bahçe'nin Topuz transferinde Kayseri'ye vermeyi planladığı Gökhan Emreciksin'in moral bozukluğu yaşadığı telefonlara cevap vermediği öğrenildi. Gökhan, F.Bahçe'ye devre arasında Ankaragücü'nden gelmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*