Topuz Fener'e rest çekti

Topuz Fener'e rest çekti.10363
  • Giriş : 06.06.2009 / 09:01:00

Mehmet Topuz bilmecesi devam ediyor... Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı Topuz'un bonservisini Fenerbahçe aldı. İşler iyice karıştı. Topuz bakın Fener için ne demiş...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"50 milyon dolar verseler F.Bahçe'ye gitmem"

Beşiktaş Kulübü'nün dün anlaşmaya vardığı Mehmet Topuz transferi, bugün Fenerbahçe Kulübü'nün Kayserispor ile anlaşması sonucu çıkmaza girmişti. Öğle saatlerinde yaşanan bu gelişmenin ardından hem Kayserispor, hem Fenerbahçe ve hemde Beşiktaş Kulübü'nden çeşitli açıklamalar gelmiş ve transfer tam anlamıyla noktalanamamıştı.
Bu akşam Beşiktaş Başkanı Demirören ile konuşan Mehmet Topuz'un, Fenerbahçe'de oynamak istemediğini söylediği öğrenildi. Topuz'un yapılan bu konuşmada Demirören'e, "Ben Fenerbahçe'de oynamak istemiyorum. Kulübüm ile anlaşmaları beni çok ilgilendirmiyor. 50 milyon Dolar da verseler Fenerbahçe'de oynamam" dediği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ, ANKARASPORLU ERHAN GÜVEN'İ TRANSFER ETTİ

Beşiktaş Kulübü, Ankarasporlu Erhan Güven'i, Aydın Karabulut karşılığında kadrosuna dahil etti. Siyah-beyazlı kulübün, Başkent ekibiyle birebir takas yaparak transfer ettiği Erhan Güven'e 3 yıllık sözleşme imzalatacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*