Topuz haberlerine yalanlama

Topuz haberlerine yalanlama.17490
  • Giriş : 15.07.2008 / 23:34:00

Kayserispor, Beşiktaş'ın İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman ve 5 milyon euro karşılında Mehmet Topuz'u transfer ettiği söylentilerini yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kayserispor 2. Başkanı Şahin Akarsu, transfer söylentilerinin asılsız olduğunu belirterek böyle bir teklifin söz konusu olmadığını kaydetti. Mehmet Topuz'la sezon içinde sözleşme yenilediklerini anımsatan Akarsu, buna rağmen transfer dedikodularının yapılmasına anlam veremediklerini ifade etti.

Kayserispor'un istikrarlı çıkışını sürdürerek büyük hedeflere yöneldiğini anımsatan Akarsu, "Biz kulüp olarak belirli hedefler doğrultusunda ilerleyen büyük bir kulübüz. Para kazanmak için futbolcu satmayacağımızı belirtmiştik. Çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Böyle bir teklif yapılmış olsa bile bizim kaptanımızı bir yere göndermeyeceğimizi cümle alem biliyor.'' dedi.

Akarsu, bütün bunlara rağmen bu tür haberlerin çıkmasına anlam veremediklerini de belirterek, ''Bir daha söylüyoruz. 'Biz kaptanımızı hiçbir yere göndermeyeceğiz.' Bu tür dedikoduların artık bitmesini istiyoruz." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*