Topuz'a karşılık 3 oyuncu

Topuz'a karşılık 3 oyuncu.17490
  • Giriş : 06.06.2008 / 23:49:00
  • Güncelleme : 06.06.2008 / 23:31:58

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’in, geçen sezon 11 milyon euro bonservis bedeli teklif edilen yıldız futbolcu için Kayserispor’a Gordon, Higuain ve Mehmet Sedef’i önerdiği öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Transfer çalışmalarının büyük bir kısmını bitiren Beşiktaş’ta, Başkan Yıldırım Demirören’in, Kayserispor’un başarılı oyuncusu Mehmet Topuz için girişimlerini sürdürdüğü belirtildi. Geçtiğimiz sezon ortasında sarı-kırmızılı yönetime 11 milyon euro gibi rekor bir bonservis bedeli teklif eden Demirören’in bu kez paranın yanı sıra üç futbolcu önerdiği öğrenildi. Siyah-beyazlı yönetimin Gordon, Higuain, Mehmet Sedef ve Fahri Tatan gibi isimleri Mehmet Topuz’un transferinde takas olarak kullanmayı düşündüğü vurgulandı.

Camiadan sızan haberlere göre Başkan Yıldırım Demirören’in Kayserispor yönetimine yine astronomik bir rakam önerdiği öğrenildi. Beşiktaş’ta yaşanan bu gelişmelerin yanı sıra Vestel Manisaspor’un kaptanı Uğur İnceman için Ege kulübü ile temasların yoğunlaştığı bu transferinde her an bitebileceği vurgulandı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious