Toraman son sözünü söyledi

  • Giriş : 15.07.2008 / 10:44:00

İbrahim Toraman, Fenerbahçe veya Galatasaray'a gideceği yönündeki haberleri yalanlayarak "Beşiktaşlı Toraman Fenerli oldu, Galatasaraylı oldu dedirtmem kendime" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Medyaspor.com'a konuşan Toraman, "Herkes beni bir yere göndermeye çalışıyor. Galatasaraylı Necati Ateş ile takasımı planlayanlardan, Fenerbahçe forması giydirmek isteyenlere kadar birçok kişi çevremde dolaşıyor. Menajerler, yöneticiler birbirleriyle görüşüyor, söz kesiyor... Ben Beşiktaşlıyım.. Bu takımın kaptanlığına kadar geldim. Bir yere gitmek istemiyorum... Futbol yaşantımı siyah beyazlı formanın kaptanı olarak noktalamak en büyük idealim. Beşiktaş'ta kalmak için sonuna kadar direneceğim. Hangi fedakârlığı yapmam gerekiyorsa yapacağım. Yüz kızartıcı bir suç işlemedim. Beşiktaş formasına ihanet etmedim. Takımda kalmak istiyorum. Affedilmek istiyorum... Ama her şeyi dener yine de takımda kalmayı başaramazsam, ne Fenerbahçe'ye ne de Galatasaray'a giderim. Yurt dışında kendime bir kulüp bulur, futboluma orada devam ederim. Beşiktaşlı Toraman Fenerli oldu, Galatasaraylı oldu dedirtmem kendime..." dedi.

KULÜPLER DE YALANLAMIŞTI

İbrahim Toraman'ın Fenerbahçe veya Galatasaray'a gideceği yönündeki iddialar başarılı futbolcunun yanı sıra kulüpler tarafından da yalanlanmıştı. Galatasaray Sportif AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin, Toraman ile ilgilenmediklerini söylerken, Fenerbahçe Kulübü de resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile kesinlikle böyle bir transfer çalışması yürütmediklerini duyurmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*