Toraman Terim'i topa tuttu

Toraman Terim'i topa tuttu.13624
  • Giriş : 12.05.2008 / 09:53:00

Fatih Terim'in, EURO 2008 aday kadrosuna çağırmadığı İbrahim Toraman: "İnsanda biraz adalet ve görgü olur. Bu tarafsız bir teknik adamın alacağı karar değil."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ın savunmasındaki önemli isimlerden biri olan İbrahim Toraman, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri öncesi hazırlık kampı kadrosuna çağrılmayınca açtı ağzını, yumdu gözünü... Toraman, A Milli Takımımız’ın Teknik Direktörü Fatih Terim’e ateş püskürdü. İbrahim Toraman, “İnsanda biraz adalet ve görgü olur. Başkaları gibi araya adam sokmayıp, yalakalık yapmadığımız için kadroya çağrılmadık. Bunun başka bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Artık suskun kalmayacağım” dedi.

‘Adalete inanıyorum’

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Grup Eleme maçlarında Ay-Yıldızlı formayı giyen İbrahim Toraman, “Başka takımlardan alınan oyuncuların, bir de benim oynadığım karşılaşmalardaki performansıma baksınlar. Bu tarafsız bir teknik adamın alacağı karar değildir. Ancak Allah’ın adaletine inanıyorum. Birilerini, bir yerlere pazarlama adına bu işin başında olanlar, günü geldiğinde kamuoyu ve kendi vicdanlarına veremedikleri hesabı, ilahi adalet karşısında bir şekilde vereceklerdir” diye konuştu.

Kaptan’dan destek

Fatih Terim tarafından Toraman gibi elemelerde Milli Takım adına mücadele eden, ancak kadroya çağrılmayan İbrahim Üzülmez de arkadaşına destek verdi. Kaptan İbrahim, “Sol tarafta ben kuvvetli olduğum sürece, benden başka kimse oynayamaz. Herkesi yedek bırakırım. Birkaç kez kuvvetsiz zamanıma denk geldi, herhalde bu yüzden davet edilmedim. Karar verilirken oyuncuların sadece Milli Takım performanslarına değil, sezon boyunca yaptıkları göz önüne alınmalı” yorumunu yaptı.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious