Toraman ve Üzülmez, Sağlam'la konuştu

Toraman ve Üzülmez, Sağlam'la konuştu.9992
  • Giriş : 08.08.2008 / 18:16:00

Beşiktaş'ta kadro dışı kalan kaptanlar Ertuğrul Sağlam ile biraraya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş'ın yeni sezon öncesi Avusturya'da yaptığı hazırlık kampında kavga ettiği için kadro dışı bırakılan, takımın eski kaptanları İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile biraraya geldi.

Bir ayı aşkın süredir takımdan ayrı olarak çalışan ve son günlerde affedilerek yeniden siyah beyazlı formayı giymesi gündemde olan iki tecrübeli oyuncu yaşanan kavganın ardından teknik direktör Sağlam ile ilk kez görüştü.

Yüzyüze yapılan görüşmede her iki futbolcunun da genç teknik adamdan yaşananlardan dolayı özür dilediği öğrenildi. Sağlam'a Beşiktaş'ın kaptanları olarak böyle bir olayda isimlerinin geçmesinden dolayı üzgün olduklarını da ifade eden iki futbolcu, genç teknik adamın kendileri hakkında ne düşündüğünü de sordu.

Teknik direktör Sağlam'ın ise yapılan görüşmede net olarak düşüncelerini ortaya koymadığı öğrenilirken, 14 Ağustos'da Siroki Brijeg ile oynanacak olan UEFA Kupası 2. Ön eleme ilk maçında ardından bu konu ile ilgili kesin kararını vereceği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*