Toraman'a talip çıkmadı

Toraman'a talip çıkmadı.13389
  • Giriş : 13.07.2008 / 23:53:00

Beşiktaş'ın satılık listesine koyduğu İbriahim Toraman'a resmi teklif gelmediği açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş'ın yeni sezon öncesi Avustarya’da yaptığı hazırlık kampının ikinci gününde İbrahim Üzülmez ile kavga ettikten sonra önce kamptan gönderilen, ardından Siyah Beyazlı yönetim tarafından 4.5 Milyon Euro’luk bonservis bedeli ile satış listesine konduğu iddia edilen İbrahim Toraman’a bugüne kadar resmi bir teklif gelmediği bildirildi.

Tecrübeli futbolcunun, Beşiktaş Kulübü’nün kendisi için belirlediği bonservis bedeli sebebiyle sıkıntı yaşadığı ve yeni sezon öncesi Futbol yaşantısına nasıl devam edeceği konusunda sorunlar yaşadığı öğrenildi.

Satış listesine konduğu günden buyana başta Galatasaray olmak üzere bir çok kulübün kadrosunu katmak istediği yönünde haberler çıkan İbrahim’e, hem yurt içinden hem de yurt dışından hiçbir teklifin gelmediği kaydedildi. Tecrübeli oyuncu bu durumun bir süre daha devam etmesi durumunda Siyah- Beyazlı yönetime başvurarak, transferi konusunda kolaylık yapılmasını istemesi bekleniyor.

RESMİ TEKLİF YOK

Öte yandan konu ile ilgili açıklama yapan Beşiktaş Mali İşlerden Sorumlu Yönetici ve AsBaşkan Ertunç Soğancıoğlu, İbrahim Toraman’a henüz resmi bir transfer teklifi gelmediğini doğrularken, bonservis bedelinin 4,5 Milyon Euro olmadığını söyledi. Soğancıoğlu bu rakamın Siyah-Beyazlı yönetim tarafından belirlenmediğini ifade etti ve şunları söyledi.

"Beşiktaş yönetimi olarak İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez’i satış listesine koyduktan sonra her iki futbolcumuz için medyada belirli miktarlarda bonservis bedelleri açıklandı. Ancak biz iki oyuncumuz içinde bonservis bedeli belirlemedik. Şu ana kadar gelen bir teklifde yok. Bu futbolcularımızın bonservis bedellerini gelecek teklifleri değerlendirdikten sonra belirleyceğiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*