Toroğlu, Uluç'a demediğini bırakmadı

  • Giriş : 17.09.2008 / 12:36:00

Hıncal Uluç, Toroğlu'na "kazma futbolcuydu" dedi ya... Toroğlu aldı sazı eline, Uluç'a demediğini bırakmadı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erman Toroğlu'nun başlattığı çim saha polemiği tam gaz devam ediyor. Toroğlu "çim sahada oynamak şişme kadınla yatmaya benzer" demiş, Hıncal Uluç da kendisini "Sallama Erman! Çim sahada oynamadın, şişme kadınla da yatmadın" diye cevap vermişti. Hatta futbolculuğunu da "kazma" diye eleştirmişti. "Yaşının verdiği zaafiyetle eskileri yanlış hatırlıyorsun" diyen Toroğlu'ndan cevap gecikmedi...

UFAK AKILLI HINCAL!

"Bak Hıncal güya o ufak aklınca aşağılayacaksın ya kazma Erman defans oynardı, sert oynardı diyorsun. Sert olmak da fayda vardır Hıncal... Yumuşak olmaktan iyidir. O Erman, 1968 yılında İkinci Lig'de gol krallığında üçüncü oldu diye Ankaragücü takımı tarafından santrfor olarak transfer edildi. Kaç paraya biliyor musun 100.000 liraya. (Yani yüz bin liraya)

ÇAKIL TAŞI DEĞİL, PARAYDI

Peki Hıncal, sen o zaman gazetede yada bir dergide çalışıyor muydun bilmiyorum, ama kaç para aylık alıyordun acaba... Bu paralar çakıl taşı değildi Hıncal. Eve götürsen 7-8 saatte sayardın.

SURATININ DERİSİ KALIN

Şimdi sadede gelelim... Yani yazdıklarının ne kadarının yalan olduğunu, yanlış olduğunu yer ve zaman bildirerek suratına vuruyorum. Ama senin suratının derisi biraz kalın, farketmiyor

CEBİNDE AKREP VAR

Aklınca espri yapmışsın... Ünal Özüak'ın firmasının ortağıyım diye. Sen öyle maliye ile kaybedilecek riskli işlere girmezsin. Bilirim cebinde akrep var Hıncal. Şimdi o akrepler cebinde yavrulamıştır bile Hıncal..."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*