TOSFED 2007 Sezonunu açıyor…

  • Giriş : 22.03.2007 / 00:00:00

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu her yıl gerçekleştirdiği geleneksel "Sezon Açılışı" organizasyonunu yarın Hyatt Regency Oteli'nde saat 13:30-17:00 arasında gerçekleştirecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sponsorlardan, markalara, takımlardan medya, otomotiv sektöründen, halka ilişkiler firmalarına kadar geniş bir davetli kitlesinin davetli olduğu organizasyonda; TOSFED takviminde yer alan ulusal ve uluslar arası yarışların, takım- marka ve özel kupaların tanıtımı yapılırken, 2007 ve 2008 projelerine ilişkin bilgilendirmelere de yer verilecek.
Tüm şampiyona sponsorluklarının tanıtılacağı organizasyondaki en önemli sürpriz ise Türkiye Ralli Şampiyonası'nda yepyeni bir markanın takvimde yer almasına ilişkin olacağı belirtildi.
- MOTORSPORLARINDA TARİHİ İŞBİRLİĞİ -
Motorsporları tarihinde ilk kez hayata geçirilecek bu işbirliğine yönelik imza töreni Arkas Otomotiv ve TOSFED arasında imzalanacak.
Türkiye'de sporun temeli olarak bilinen ralli branşında bugüne değin, yarışlara yönelik sponsorluklarla yürüyen şampiyona, Arkas Otomotiv ile yepyeni bir kimliğe bürünüyor. Şampiyonaya adını veren Arkas Otomotiv ile takvim içinde yer alan tüm yarışlar "Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası" ismi altında organize edilecek.
Marka adına çok önemli bir adım olarak nitelendirilen bu işbirliğinin resmi imza töreni ise "Sezon Açılışı" programı içinde Arkas Otomotiv Başkanı Erkut Kızılırmak, Grup Başkan Yardımcısı Yalçın Arsan ve TOSFED Başkanı Mümtaz Tahincioğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious