Trabzon, G.Saray maçına kilitlendi

Trabzon, G.Saray maçına kilitlendi.18843
  • Giriş : 14.10.2008 / 14:17:00

Futbol Şube Sorumlusu Alioğlu,Galatasaray maçı öncesi takımda hava, ortam ve atmosferin iyi olduğunu belirterek Yattara için şöyle konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Trabzonspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Galatasaray maçı hazırlıklarını, milli takımlarda bulunan oyuncularından yoksun sürdürdü.

Bordo-mavili ekip, teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde sabah idmanı yaptı. İdmanda futbolcular koşu, kondisyon ve yan top çalışması gerçekleştirdi.

Ligin ikinci haftasında sakatlanan ve Katar'a transferi gündeme gelen Yattara'nın idmanda oldukça neşeli olduğu gözlendi.

Trabzonspor'da, Milli Takım kamplarında bulunan Tolga, Ceyhun, Serkan, Barış, Onur, Song ve Slyvia'nın dışında tüm oyuncular yer aldı.

TRABZONSPOR Futbol ŞUBE SORUMLUSU ALİOĞLU:
''YATTARA, DUYGUSUYLA, DÜŞÜNCESİYLE SAHALARDA''


Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, takımda, hava, ortam ve atmosferin iyi olduğunu söyledi.

Alioğlu, yaptığı açıklamada, Galatasaray maçı öncesi takımda sakat futbolcunun yer almadığını ifade ederek, ''Geçtiğimiz hafta içerisinde bazı arkadaşlarımızın önemli olmayan sakatlıkları vardı. Bu futbolcularımızın yokluğunda çalışmalarımızı sürdürmüştük. Şu anda ise milli futbolcular dışında tam kadro olarak sahadayız. Takımda hava, ortam ve atmosfer iyi'' diye konuştu.

Trabzonspor cephesinde her şeyin yolunda olduğunu belirten Alioğlu, ''Başkanımız yılların Futbol adamı. Bu kulübü layıkıyla temsil ediyor'' dedi.

Alioğlu, hafta sonu oynayacakları Galatasaray maçının çok önemli olduğunu, ama sonucun şimdiden lig şampiyonluğuna direkt olarak etki yapmayacağını vurguladı.

Yattara'nın, Trabzonspor şehri ile özdeşleşmiş bir futbolcu olduğunu kaydeden Alioğlu, şunları söyledi.

''Bu futbolcu arkadaşımız giderken de gitme aşamasında da hiçbir şekilde buradan ayrı olamayacağını ifade etmiştir. Malum işleyiş gerçekleşmedi ve burada kaldı. Duygusuyla, düşüncesiyle ve fizik durumuyla birlikte sahalarda. Hiçbir kırgınlığı ve olumsuzluğu yok. Kaldığı yerden devam ediyor.''

Alioğlu, Galatasaray'ın iyi bir takım olduğunu belirterek, ''Bu bizi ürkütmüyor. Çünkü biz henüz milli takımdaki oyuncu sayısını istediğimiz düzeye taşımamış olsak dahi genç, yeni, birbirine kaynaşmış, duygu bütünlüğünü sağlama manasında epey mesafe almış oyunculardan kurulu bir takımız. Yabancı oyuncularımız da takıma adapte oldular. Biz kendi sistemiz içerisinde oldukça iddialı olduğumuzu düşünüyoruz'' dedi.

Alioğlu, başka takımların olumsuzlukları üzerinde başarı inşa etme düşüncesinde olmadıklarını da sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*