Trabzon beraberlik arıyor!

Trabzon beraberlik arıyor!.54734
  • Giriş : 21.02.2009 / 15:34:00

Süper Ligde şampiyoluk mücadelesi veren Trabzonspor Denizlispor'u ağılıyor. Trabzonspor gollü akçırdıktan hemen sohra başlayan atakta topu ağlarında gördü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Trabzonspor: Sylva, Tayfun, Song, Egemen, Cale, Serkan, Selçuk, Colman, Alanzinho, Isaac, Gökhan

Denizlispor: Özden, Burak, Goncalves, Ozan, Güray, Braga, Berberovic, Bangoura, Çağlar, Roberts, Angelov

Maçın başlama vuruşunu yapan ekip Trabzonspor oldu.

Maça atak başlayan Trabzonspor Alanzinho ile sağlı sollu ataklar deniyor...

2. dakikada Selçuk'un defansın arkasına gönderdiği uzun pasta arkadaşlarrı hakim olamayınca top kaleciye kadar gitti..

3. Dakikaka Colman'ın kullandığısağ taraftan kullandığı kornerde Song topa vuramadı.

5. dakikada Selçuk'un ceza sahası sol çaprazına gönderdiği yüksek pası Gökhan önüne almak isterken Ozan tehlikeyi uzaklaştırdı..

7. dakikada Trabzonspor ikinci kornerini kazandı. bu kez sol köşeden Alanzinho'nun kullandığı korner atışında da bitirici vuruş yapılamadı ve Denizlispor defansı topu uzaklaştırdı.

10.. dakikada çceza alanı önünde kaleyi karşıdan gören Gökhan, rakiplerine rağmen kaleye sert bir şut gönderdi. Ama kalecinin kontrolünde top avuta gitti.

11. dakikada Denizlispor Trabzonspor cezaalanıa alanına tehlikeli indi. Bangoura'nın ortasında topu forvet elemanları kontrol edemeyince Trabzonspor defansı tehlikeyi engelledi.

14. dakikada dvuarpasları ile defansı şaşırtan Trabzonspor iki elemanını birden cezaalanında boş bıraktı. Tayfun kaleci ile karşı karşıya kaldı ama golü atamadı.

15. dakikada Denizlispor Trabzonspor'un defans hatasını iyi değerlendirdi. Bangoura'nın sağdan ortasında Song'un yanında iyi yükselen Angelov, topu kafa ile ağlara gönderdi: 0-1

18. dakikada Sağ kanattan Selçuk'un ceza sahasına ortaladığı serbest vuruşta savunma topu karşıladı.. Trabzonsporlu futbolcular bu pozisyonda topun elle kesildiğine dair itirazda bulundular ama karar değişmedi.

20. dakikada Tayfun'nun ceza alanı dışından sert vuruşu sonuç getirmedi.

21. dakikada Trabzonspor defansı büyük bir hata daha yaptı. Kaptırılan top araya atıldı Güray iyi koştu ama kaleci zamanında çıktı ve iyi yer tutarak topu ondan önce alarak ikinci gol için tehlikeye izin vermedi.

27. dakikada Tayfun'un uzun aşırtma ortasına Isaac koştu ama kaleci çıkıp ondan önce topu almayı başardı.

28. dakikada Isaac ile başlayan atak kornerle bitti. Kornerden gelen atışta kaleci Özden sakatlanarak yerde kaldı. Tedavisi için oyun bir süre durdu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*