Trabzon durum değerlendirmesi yapacak

Trabzon durum değerlendirmesi yapacak.14714
  • Giriş : 27.04.2009 / 12:37:00

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, yönetim kurulu olarak Sivasspor maçının ardından herhangi bir karar almadıklarını belirterek, ''Yarın veya çarşamba bir durum değerlendirmesi yapacağız" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim kurulu olarak Sivasspor maçının ardından herhangi bir karar almadıklarını belirterek, ''Yarın veya çarşamba günü bir durum değerlendirmesi yapacağız. Önce olayın bir şokunu üzerinden atalım. Sonra durum değerlendirmesi yapacağız'' dedi.

Hacısalihoğlu, bazı basın organlarında teknik direktör konusunda yazılan isimlere ilişkin olarak ise ''Gazeteler, kendi düşüncelerini yazıyorlar. Zaten birçok isim yazmışlar. Bizim bu konuda bir düşüncemiz, gündemimiz yok. Daha sakin, geniş katılımlı bir değerlendirme yapacağız'' diye konuştu.

Sivasspor maçında kötü bir Futbol ortaya koyduklarını ifade eden Hacısalihoğlu, şunları söyledi:

''Oyun başında şansız goller yedik. Ondan sonra da Futbol adına hiçbir şey yapmadık. Bu şartlarda da mağlubiyet kaçınılmazdı. 2-0'dan sonra oyun düzeni bozuldu, herkes ferdi bir şeyler yapmak istedi. Bunda da başarılı olunamayınca, kötü bir Futbol ortaya çıktı. Takımda herkes kesin galibiyet için oynadı. Ancak bunu beceremedi, başaramadı. Maçın başında yenen goller, hem morali bozdu, hem de oyun düzenini bozdu.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*