Trabzon kazanmak zorunda

Trabzon kazanmak zorunda.16103
  • Giriş : 25.08.2007 / 09:46:00
  • Güncelleme : 25.08.2007 / 09:51:23

Ziya Doğan, "Sakatlarımız çok. Rizespor maçı çok zor geçecek. Ama Trabzonspor kazanmak zorunda. 3 puan alıp ilerleyen haftalara moralli girmek istiyoruz. Yattara'nın oynama ihtimali var" diye konuştu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ç.Rize ile karşılaşacak olan Trabzonspor'- da, teknik direktör Ziya Doğan, 3 puan alarak ilerleyen haftalara moralli girmek istediklerini söyledi. Doğan, Trabzonspor taraftarının son haftalarda takıma iyi destek verdiğini dile getirerek, ''Taraftar bize pozitif enerji veriyordu. Son maçta birkaç taraftarın sahaya girmesi en üzüldüğüm konu oldu. Seyirciden yoksun olarak bu maça çıkacağız. Seyircisiz Futbol gerçekten zevk vermiyor'' dedi.

HÜSEYİN’E ÜZÜLDÜM

30 kişilik kadrolarının bulunduğunu dile getiren Doğan, şöyle devam etti: "Birkaç oyuncuyu göndereceğiz, kadroyu 26-27'ye indireceğiz Yattara'nın maça yetişme ihtimali çok yüksek. Ersen'in sakatlığı var. Risp, takımla çalışmalara başladı. Musa'nın sakatlığı uzadı. Hüseyin'in milli takımdan sakat dönmesine üzüldüm. Yarın ve ertesi gün durumunu değerlendireceğiz. İnşallah iyileşir.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious