Trabzon: "Slutter ile ilgilenmiyoruz"

Trabzon:
  • Giriş : 27.03.2008 / 17:01:00

Trabzonspor Kulübü, transfer konusunda kulübün ilgisi ve bilgisi dışında çok sayıda oyuncu isminin medyada yer aldığını bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, gelecek yıl tekrar zirveye oynayan bir ekip oluşturulması adına yönetim kurulunun transfer çalışmalarına şimdiden yöneldiği ve bu doğrultuda birçok farklı ülkeden belirlenen isimlerin araştırılmasına başlandığı belirtildi.

Transferin tek bir menajer tarafından yürütüldüğü yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Bahsedilen menajer Adnan Demir, Trabzonlu olmasının yanında kulübümüze her zaman katkıda bulunmuş iyi bir Trabzonsporludur. Kendisinden oyuncu tespitinden çok belirlenen isimlerle ilişki kurulması aşamasında yaralanılmakta ve kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda sağlıklı diyaloglar geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bu konudaki işbirliği tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca yine transfer faaliyetleri kapsamında medyada ilgimiz ve bilgimiz dışında çok sayıda oyuncu isimleri yer almakta, daha sonra bu futbolcularla ilgili senaryolar gündemi oluşturmaktadır. Belçikalı De Sutter bu spekülasyonlara verebileceğimiz en somut örnektir. Kulübümüzün bu isimle ilgili resmi ya da gayrıresmi hiçbir teması olmamıştır.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious